Не пропусти

«Печать дьявола» у міністра охорони здоров’я України — «позначка»

« Існування карантинних обмежень відчувають лише ті люди, які не зробили щеплення», говорить Ляшко

https://www.youtube.com/watch?v=-AxQminBvA8

Бреше, як і завжди. Наприклад, власник бізнесу несе збитки навіть у тому випадку, якщо він особисто вже зробив щеплення.

Фото Ляшко

 

Міністр Ляшко грузить на бізнес тягар виконання  своїх  диявольських   прожектів.

При цьому він провокує протистояння у суспільстві.  Якщо б Ляшко на себе поклав обов’язок перевірки сертифікатів, то народ йому б швидко пояснив, що цього робити не варто.   Малий та середній бізнес і так вже поставив на межу існування лохданутий карантин.  А тепер Ляшко хоче стягувати  останню сорочку – штрафувати власників бізнесу за відсутність сертифікатів у клієнтів бізнесу. Тому й виникають сутички між невинними – клієнтами та надавачами послуг. І перші, і другі переводяться у касту недолюдей.

Ляшко пропонує своє ноу-хау  – «наліпка». Це вже є прямою аналогією жовтої зірки на одягу євреїв та біблейською «позначкою диявола», без якої не можна ні купити, ні продати. Спочатку «наліпка», а потім чіп разом з вакциною чи тату на лобі чи руці.

Евреи с ж. звёздамиЖёлтая звезда и коронаЖёлтая звезда

Так Гітлер знущував євреїв. А тепер Ляшко та К у такий спосіб знищують народ України. Не переїхати з місця на місце. Не влаштуватися на роботу. Не купити харчі …  Ці ляшковські «наліпки» вже  порушують конституційні права  не тільки тих, хто не зробив щеплення злочинною «жижею», а навіть тих, хто вже був змушений це зробити. І забув, або навіть не знав, що за такий злочин суд у Нюрнберзі присуджував смертну кару.

І не тільки ВОЗ (головні спонсори – Білл Гейтс та Рокфеллер) у цьому винний. Він вього-навсього «рекомендує». А вже кожен уряд вирішує.

В історії це вже було.  «Антанта действовала хитро. Генерал-майора – шкуру, перекрасили в Шкуро».  Зараз МВФ діє у аналогічний спосіб

Корона у трикутнику

Невідомо звідки сплила людина, яку перекрасили  спочатку у санітарного лікаря, а потім у міністра охорони здоров’я  Ляшко. Який своїми наказами ставить себе понад Конституцією України. І не допомогає народу України боротися з вірусом, а   за валютні хабарі МВФ знищує народ України своїм же урядом.

 

А для цього крім лохдаунів, намордників та «приліпок»  корупціонери-біороботи-гаманці з кабміну застосовують й інші знаряддя вбивства МВФ – захмарні тарифи, мізерні зарплати, злиденні  пенсії, …

Ковід є реальністю.

Корона для царя природы

Але не більш небезпечною, ніж звичайний сезонний грип.   Та й навіть епідеміологічний поріг не було перевищено. «Коронобесие» не є адекватною реакцією на небезпеку.   І має за мету не захист населення планети, а знищення «зайвих» людей та збагачення фармацевтичних кампаній.

Вакцинація не є єдиним засобом захисту від вірусів. І її не можна застосовувати під час епідемії. І далеко не усім її можна робити. Тим більше, коли вакцина  не пройшла необхідної процедури випробування. А досвід показав надзвичайно високий відсоток смертей та ускладнень вже зараз, не кажучи вже про довгостроковий вплив.   А щеплення від короновірусу дітей більше схоже на їх жертвопринесення — без всякої вакцинації діти переносять короновірус  з меншими втратами, ніж після щеплення.

4142_1-1-768x433 Игра в рулетку

Примусова вакцинація та ковідні сертифікати є антиконституційними та такими, що порушують права людини.

Відповідні постанови кабміну є протиправними та злочинними. Гарант Конституції, який замість гарантування дотримання Конституції  обіцяє кожному вакцинованому по 1000 гривень, є злочинцем.

134394209_3891422224253125_5717805203517276931_n

Законодавство України не передбачає наявність ковідних сертифікатів та обов’язок бізнесу їх перевірок …

Навіть дивитися та слухати цього міністра гидко – це не людина, а кілер-біоробот.

Последние времена

  Перед зданием парламента Исландии лежит расколотый камень «Монумент Гражданскому Неповиновению», на котором написано следующее: «Если правительство нарушает права людей, то восстание — их священное право и обязанность».    

   Якщо влада порушує Конституцію, тоді чому народ так довго дозволяє це робити?!

 

Сергій Колєсніков, 08.12.21

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.