Не пропусти

Є покоління, які виборюють свободу. Є ті, які її профукують.

Є покоління, які виборюють свободу. Є й ті, які її профукують. І це закономірна річ — адже непросто цінувати те, за що не гризлася земля.
Те, що дісталося в спадок, часто промотується. Розбазарюється, розтринькується. Вимінюється на брязкальця. Бо в тому немає власного поту та крові.
Ми знаємо це з численних історій тримачів капіталів. Що їхні діти рідко примножують отримане. Частіше — спускають.
Тому немає нічого дивного, що сучасному поколінню так легко впарити ідею поступитися свободою. Навішавши лапші, що лише таким чином «врятується світ». Пропхнути ідею, що людей слід рятувати від людей і що хтось «знає як краще».
Ми покірно й добровільно віддали злодіям усі конституційні надбання попередніх поколінь.
Такими темпами нам незабаром доведеться змінити і  текст гімну. Адже рядки про волю і свободу можуть стати різко не актуальними.  У їх числі і слова «Ще не вмерла Україна».
 У нас є купа «талановитих» музикантів зі співаками, які з тим впораються. Заспівають щось типу «ми не цінували свободи, не знали куди її подіти, тож віддали її тим, хто знає як краще». А ми вмикнемо запальнички і підхопимо, помахуючи головами в такт. Екзальтовано дивлячись на сцену.
Першими забили на сполох щодо немедичності сканування кодів забили ті, хто мешкають в Португалії. Цього не прочитаєш в новинах. Суть же в тому, що люди повірили в необхідність всім щепитися. Дуже дисципліновано до цього підійшли. 98% всіх мешканців віком від 12 років. 1,5 млн ввели бустер. Погодилися з тим, що в країну неможливо втрапити без цього папірця.
Тобто потреба перевіряти статус щепленості відпала. Та що натомість побачили? Що немає жодних намірів повернути людей до звичного життя. Що ті перевірки засмакували і не мають нічого спільного із медичністю питання.
Люди побачили, що те сканування — ніщо інше як контроль за переміщенням тощо. Зокрема і тому, що наближаються вибори.
І їм зараз психологічно непросто. Вони почуваються обдуреними. Бо вони ПОВІРИЛИ. Справді повірили, що їхня дисциплінованість дозволить їм повернутися до нормального життя. Підривання довіри такими діями завжди має фатальні наслідки.
   Протести проти «коронобесия» тривають у всьому світі.
«НОВИЙ ПОРЯДОК» НАВ’ЯЗУЄТЬСЯ ВСЬОМУ ЛЮДСТВУ. І  перетворена на «бананову республіку» згвалтована Україна не є винятком.
  Ще не вщухли протести проти антиконституційного антинюрнбергського «сертифікату», як підМВФний  антинародний КМУ ще більше  прискорив процес перетворення народу Ураїни у категорію «недолюдей»:  днями сталося оновлення опису так званої «жовтої зони».
Ноу-хау — штрафи за несканування коду. Яке до медицини жодного відношення не має. А що вже казати про людей, які взагалі не мають смартфону?!
    І ці ризики слід розуміти, щоби гірко не плакати:
  «Зри в корень» —  Головний виклик сучасності: ми є свідками і учасниками замаскованого революційного переведення людства, яке знаходиться під наркозом ковіду, від капіталізму до посткапіталістичного суспільства.  Капіталізм  помер.  Спочатку він живився за рахунок ресурсів своїх країн, потім — за рахунок колоній, потім  його кормили світові війни, потім — розвал СРСР.  Наразі  колонії розподілені, соціалістичний табір освоєно, нова ядерна війна лякає. Тому вихід один — перехід до нової соціальної формації.  Цей перехід здійснює сам капіталізм і, природньо, робить це у своїх інтересах.
Якщо це усвідомити, тоді  усі наші негаразди вибудовуються у стрункий логічний ряд: руйнація економіки України та її перетворення у «бананову» республіку, ліквідація науки, освіти, медицини, санітарних структур держави, бойня на Донбасі, окупація Криму, прихватизація національного багатства України купкою злодіїв, злидні та вимирання народу, захмарні тарифи, руйнація довкілля, пандемія, вакцинація, сертифікати, … ліквідація шкіл. В Україні залишаються тільки ресурси та невелика кількість рабів для обслуговування процесу їх вивезення.
Наразі реалізується варіант переходу до суспільства, у якому немає місця середньому класу, який знищують локдауни, карантини, сертифікати …  Є тільки надбагаті «понадлюди» та надбідні «недолюди». До яких належимо і ми. А нам заготоване дистанційне навчання, претворення у слухняних дебілів, вимирання.
«Коронобесие» та перехід до нового суспільства будуть продовжуватися настільки довго, наскільки ми дозволимо це зробити. І як ми будемо жити далі залежить тільки від нас самих.  Треба повиривати зуби і забрати ножі та виделки у сучасних людожерів для того, щоб посткапіталистична формація була не такою страшною.
   Немає пророків у рідній Вітчизні. Хто хоче сам розібратися у тому, що відбувається, той ще може послухати професіоналів. Наприклад, тут https://www.youtube.com/watch?v=vnW6xF8MDc8…
Олена Середа, Сергій Колєсніков, 29.11.21

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.