Не пропусти

Перевірка ковідних сертифікатів

 

Вперше в історії

 

21.10.2021 року вступила в дію Постанова КМУ про перевірку ковідних сертифікатів:   Постанова КМУ № 1066 від 11 жовтня 2021 року  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»

 

      Як повинен поводити себе свідомий законослухняний громадянин України?

 

 1.   Ця Постанова є злочинною та антиконституційною. Той, хто її видав, а також той, хто вимагає її виконанння є злочинцями, бо порушують конституційні права і свободи людини:

Стаття 8 КУ. Конституція України має найвищу юридичну силу! Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі КОСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ І ПОВИННІ ВІДПОВІДАТИ ЇЙ

Стаття 28 КУ  … Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.

Стаття 60 КУ    Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За виддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність

Картинки опасной вакцинации

 

 1.  Закони України захищають  право на таємницю про стан здоров’я:

     Стаття 39¹ Закону України » Основи законодавства України про охорону здоров’я».

Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз а також, про відомості, одержані при його медичному обстеженні.

Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта.

Стаття 286 Цивільного кодексу України :   Право на таємницю про стан здоров’я  1. Фізична особа має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні.    2. Забороняється вимагати та подавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування фізичної особи.

Так хочуть вилікувати

 

 1. Поліція НЕ УПОВНОВАЖЕНА перевіряти ковідні сертифікати в людини!

Посилання на Постанову Кабміну для поліцейського є безпідставним, бо ця Постанова суперечить Конституції України: Стаття 60 Коституції України: Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За видання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Повноваження поліції прописані не в постанові Кабміну а в Законі України «Про поліцію»!!!         В Законі України «Про поліцію» ВІДСУТНІ такі повноваження!!! Поліція НЕ МАЄ ПРАВА ПЕРЕВІРЯТИ їх, бо це є перевищенням службових повноважень поліцейських.

Стаття 365 Кримінального Кодексу України:  1. Перевищення влади або службових повноважень, …  — карається обмеженням волі на строк до п’яти років

Если ...

 

Сргій Колєсніков, 14.11.21

1 комментарий

 1. Administrator

  !!! Чудовий научно-практичний досвід вакцинації !!! https://rumble.com/vly51i-36864774.html Этот смелый доктор заявляет во всеуслышание, что идет 3-я мировая война. Происходит геноцид населения. Никто не должен колоться этим ядом, который называют вакциной!
  Раввинатский суд был созван в связи с тем, что есть неимоверное количество свидетельств, о том, что данный медицинский экспериментальный препарат причиняет вред здоровью людей. На этом суде выступили многие видные ученые и врачи.
  Сайт движения «Право Выбора»👉 http://bhira.org
  Телеграм-канал 👉 https://t.me/freepeople2021
  «Право Выбора» в ФБ 👉 https://www.facebook.com/groups/403493340642173/
  Наш Инстаграм 👉 https://www.instagram.com/invites/contact/?i=vyu8l1u2u69k&utm_content=kgkoplr
  Тик-Ток 👉 https://vm.tiktok.com/ZSJbaY2wJ/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.