Не пропусти

Україна – це правова держава, чи країна неляканих ідіотів?

Згідно Закону України  «Про оцінку впливу на довкілля»  ВП ЮУАЕС до того, як почати реалізацію проєкту   «Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС у складі гідроагрегатів  3-6  з  поетапним  підвищенням  нормального  підпірного  рівня  (НПР) Олександрівського  водосховища  на  р.  Південний  Буг,  яке входить  до  складу Южноукраїнського  енергетичного  комплексу  (нижня  водойма  Ташлицької гідроакумулюючої електростанції ТГАЕС), до позначки +20,7 м» повинно було пройти процедуру оцінку впливу на довкілля.

ВП ЮУ АЕС без проведення процедури оцінку впливу на довкілля протягом багатьох років проводить будівельні роботи з реалізації цього проєкту.

Зпдно п. 1.1 Статті 16  Закону України  «Про оцінку впливу на довкілля»   необхідно було  заборонити (зупинити) будівельні  роботи,  які проводить замовник з реалізації проєкту.  Зпдно п 2 статп 15 та п.1 ст.6  Закону України  «Про оцінку впливу на довкілля»  необхідно було  притягти осіб, винних в порушенні  законодавства про оцінку впливу на довкілля, до дисциплінарної, адміністративної, цивільної чи кримінальної відповідальності. Цього зроблено не було. Протизаконне будівництво, яке чинить  неприпустимий негативний вплив на стан довкілля, здоров’я населення та  історичну спадщину українського народу,  продовжується.

Додаток 4. Фото р.П.Буг до та після ЮУ АЕСssh-onko

У  Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля   http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-564?fbclid=IwAR14zchkO-BmzkUuTr-Ohe6dcrXGNwWMFMMDSqtZtnD2ZzjWQGkuVUYo2rU   було розміщено Звіт з оцінки впливу на довкілля будівництва Ташлицької ГАЕС.

Після проведення процедури громадського обговорення згідно Закону про ОВД Міндовкілля відмовило Енергоатому у видачі висновку про можливість реалізації проєкту. Діяльність була визнана такою, що порушує низку Законів України та її міжнародних забов’язань

Але реалізація печерного проєкту середини останнього століття минулого тисячоліття тупо, цинічо, нахабно та безкарно продовжується https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/11715-u-ramkah-pidgotovki-do-pusku-gidroagregatu-no3-tashlickoyi-gaes-obstezheno

Україна – це правова держава, чи країна неляканих ідіотів?

Сергій Колєсніков, 17.10.2021

Боятися і надалі не варто –втрачати нам вже немає чого.

Не варто лаяти владу тому, що  вища влада в Україні – це ми, народ.

Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки,

якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.

Тільки тоді можна навести лад у місті та державі, коли кожен громадянин буде приймати проблеми міста та держави, як свої особисті проблеми. І постійно контролювати на засіданнях депутатських комісій та сесіях діяльність своїх слуг – мера, депутатів та найманих працівників виконавчої влади.

Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я, здорове довкілля. А не чекати на «доброго» царя.

Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.

Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними!

Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.

Ми маємо такий рівень життя, на який заслуговуємо.

Якщо людина не захищає свої права — це значить, він не хоче жити. У такої людини без особливих наслідків можна забрати все.  І, навпаки, якщо людина відкрито заявляє про свою позицію і захищає свої права — він жадає жити. Ігнорувати інтереси такої людини без наслідків вже не можна — з ним починають рахуватися.

Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.

«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон)

«Только из-за молчаливого согласия людей к власти приходят настоящие злодеи»  (Сократ)

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.