Не пропусти

Організоване злочинне угрупування проти … організованого злочинного угрупування

олігархи

ДП «НАЕК «Енергоатом» звертається до державних органів влади та правоохоронних органів з вимогою недопущення грабіжницького списання коштів з рахунків та захисту прав стратегічного державного підприємства.

Організоване злочинне угрупування, до складу якого входять власники та посадові особи ЗАТ «Укрелектроват», представники правоохоронних органів, судді та їхні помічники, працівники Державної виконавчої служби та інші застосовують схему блокування рахунків та примусового списання коштів у сумі понад 127 млн грн з рахунку ДП «НАЕК «Енергоатом».

Псевдопідставою, яка використовується ділками, є виконавче провадження №34029225 від 28.08.2012 року, що перебуває на примусовому виконанні у відділі Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Формально йдеться про стягнення заборгованості, якої не існує, з ДП «НАЕК «Енергоатом» на користь ЗАТ Спільне українсько-американське підприємство з іноземними інвестиціями «Укрелектроват» у сумі 127,3 млн грн, з яких сума основного боргу становить лише 2,5 млн грн.

Абсолютно незаконне збільшення суми боргу у більш ніж 50 разів від суми фактичних зобов’язань було схвалене рішенням Господарського суду м. Києва 4 серпня 2011 року на підставі висновку експерта ТОВ «ЦПД «Правозахист» від 14.04.2010 р.

У 2014 році цей «експертний» висновок за результатами рецензії КНДІСЕ був визнаний необґрунтованим, тоді ж стосовно посадових осіб ЗАТ «Укрелектроват» та ТОВ «ЦПД «Правозахист» було порушене кримінальне провадження №42014100000000381, а ДП «НАЕК «Енергоатом» визнано у ньому потерпілим. Врешті, постановою Київського апеляційного господарського суду від 6 липня 2016 року виконавче провадження №34029225 було зупинене.

Однак 2 лютого 2021 року Шевченківським районним судом м. Києва із грубим порушенням законодавства було прийняте рішення, спрямоване на поновлення виконавчого провадження – очевидно інспіроване зазначеними вище ділками, так само як і подальші незаконні та зухвалі дії державного виконавця.

Попри оскарження Енергоатомом зазначеного рішення Шевченківського районного суду, органом примусового виконання рішень передчасно поновлено виконавче провадження №34029225 та арештовано рахунки державного підприємства.

Це може призвести до багатомільйонних збитків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке буде вимушене виконувати рішення про стягнення штучно створеної заборгованості.

Крім того, накладення арешту на рахунки ДП «НАЕК «Енергоатом» органами примусового виконання ставить під загрозу виконання заходів з безпечної експлуатації енергоблоків вітчизняних АЕС, сплату податків, виплату заробітної плати тощо.

З метою недопущення реалізації цього зухвалого сценарію НАЕК «Енергоатом»:

1) попереджає про невідворотність відповідальності для усіх посадових осіб органів державної та судової влади, які були залучені до цієї афери, та незворотність покарання за нанесення шкоди стратегічному державному підприємству;

2) відкрито звертається до Ради Національної Безпеки і Оборони України, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Міністерства юстиції України та Національної поліції України про необхідність невідкладного відкриття кримінального провадження, проведення слідчих дій та арешту всіх причетних до злочину.

Ми вимагаємо вжити невідкладних заходів для недопущення пограбунку стратегічного державного підприємства – оператора чотирьох українських АЕС, розслідування злочинної схеми стягнення з ДП «НАЕК «Енергоатом» неіснуючої заборгованості!

https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/11695-energoatom-ne-dozvolyt-dyversiyi-proty-derzhavy

Дуже красномовна публікація Енергоатому.

Тут сконцентрована вся сучасна Україна.

Не я сказав, а керівництво державної кампанії, від роботи якої залежить безпека та життєдіяльність держави:  «Організоване злочинне угрупування, до складу якого входять власники та посадові особи ЗАТ «Укрелектроват», представники правоохоронних органів, судді та їхні помічники, працівники Державної виконавчої служби та інші застосовують схему блокування рахунків та примусового списання коштів …»

А я просто констатую факт — Організоване злочинне угрупування (1) проти … організованого злочинного угрупування (2)… всредині організованого злочинного угрупування (3).

1. Щодо ДП НАЕК Енергоатом.  Інформація про зловживання в Енергоатомі та навкруги нього (навіть за рахунок безпеки роботи атомних станцій) постійно публікується в ЗМІ. Наведу всього кілька посилань:

ядерная сделка

https://www.slovoidilo.ua/2021/07/05/novyna/ekonomika/nabu-sap-povidomyly-pro-pidozru-rozkradanni-koshtiv-yuzhno-ukrayinskoyi-aes?fbclid=IwAR1r4Ucja04u5H-DIl6qT8K0oNdwOtpz2pXjt1fhkPK0tZt_jfICzGPvYq4
НАБУ і САП повідомили про підозру у розкраданні коштів Южно-Української АЕС

5 липня 2021, 12:38

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«НАБУ і САП повідомили начальнику управління виробничо-технічної комплектації ВП «Южно-Українська АЕС» і пособнику-фактичному керівнику двох компаній про підозру у розкраданні 12,3 млн грн держпідприємства. Дії осіб кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України», – інформує відомство.

— https://www.unn.com.ua/uk/news/1918611-zavolodinnya-koshtami-yuzhno-ukrayinskoyi-aes-zaversheno-rozsliduvannya-schodo-17-togo-pidozryuvanogo?fbclid=IwAR0Yn4F1F_7rDdn0LLnzsmkY4MHQSLaZF7unCi00h6FEDMgd76Rp_FB88EQ   Заволодіння коштами Южно-Української АЕС: завершено розслідування щодо 17-го підозрюваного

— https://news.pn/ru/politics/243982 Экс-нардеп Мартыненко проиграл апелляцию в швейцарском суде по делу об отмывании €2,8 миллионов

— https://news.pn/ru/criminal/230481  Суд все же назначил к рассмотрению обвинение фигуранта дела ЮУАЭС – САП пыталась подать его материалы с 2017 года

— https://censor.net.ua/news/3172654/vaks_prodoljit_rassmotrenie_po_delu_o_nezakonnom_zavladenii_sredstvami_energoatoma_6_fevralya_sap?fbclid=IwAR3WEEOHNmBqf2rqGA6TQeWnj117bRgoYhhuacJL2bc8ckBAzmEgiNY1id0   9.01.20 20:30

ВАКС продолжит рассмотрение по делу о незаконном завладении средствами «Энергоатома» 6 февраля, — САП

В среду, 29 января 2020 года, в ВАКС продолжилось рассмотрение по делу об обвинении бывшего народного депутата Николая Мартыненко и других лиц, в том числе действующих и бывших должностных лиц ГП «ВостГОК» и ГП «НАЭК Энергоатом», в завладении средствами указанных предприятий в особо крупных размерах, Источник: https://censor.net.ua/n3172654

— Щодо публікації видання «Наші гроші» про закупівлю шунтуючого реактора для РАЕС http://www.atom.gov.ua/ua/press_centr-19/reaguvanna_na_kritiku-31/p/sodo_publikacii_vidanna_nasi_grosi_pro_zakupivlu_suntuucogo_reaktora_dla_raes-45643

— https://news.pn/ru/criminal/226008 — Яценюк, Мартиненко, 6 млн.дол.

— …

Зеленський та Коломойський

3.  Організоване злочинне угрупування керує Україною (вірніше — грабує Україну) всі роки незалежності.  Зруйновано все, що залишилося у спадок від СРСР, розвалені ситеми охорони здоров’я та освіти, Україна перетворена у колонію, знищується та «прихватизується» головне багатство України — її чорноземи, населення вимирає …

137255933_1286590751726476_5762774426181406145_o

Сергій Колєсніков, 11.10.2021

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.