Не пропусти

SOS! Підпишимо звернення до Президента. Легко.

SOS! Підпишіть звернення до Президента ЗА ВЕТО закону #2194

Чудовий степРозорення схилів 2

Головний екологічний виклик сучасності —  земельне питання, оскільки земля це насамперед життєвий простір для природних екосистем, що формують середовище придатне для існування людства. Саме дика природа формує склад атмосфери, гідрологічний та температурний режими, ґрунти, геохімічні цикли та клімат в цілому.

Викиди парникових газів, промислові та побутові відходи дійсно створюють екологічні проблеми. Проте, безпосереднє зникнення дикої природи це не просто проблема, це ─ катастрофа. Еко-дружні технології безумовно потрібні, але вони не формують здорове довкілля, а лише пом’якшують негативний вплив людини на нього. Вони не є донором життєво необхідних для людини екосистемних функцій (послуг). Їх надає лише дика природа. Відновлювальна енергетика не виділяє кисень і не поглинає СО2. Переробка сміття не формує ґрунт. Очисні споруди не формують річки. Все це створюють ліси, степи, болота. Збереження та відтворення природних екосистем потребує життєвого простору, тобто землі, а це питання вирішується не технічними, а саме законодавчими та адміністративними інструментами.

Нещодавно Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект №2194. Не підтримавши жодну з «екологічних» правок.

Тепер, за законом, ОТГ можуть практично безконтрольно й на власний розсуд розпоряджатися і степами, і луками, і самосійними лісами, і водно-болотними угіддями. Більшість цих природних територій після передачі буде знищена та розорана! На жаль, у нинішніх умовах ОТГ більше зацікавлені в отриманні негайного прибутку, ніж у збереженні природи.
Керівництво нашої держави публічно заявляє про підтримку Європейського зеленого курсу та боротьбу зі зміною клімату, однак водночас приймає рішення, які знищать залишки нашої природи.

Під нашим минулим постом ви запитували, як можна допомогти. Шансом змінити ситуацію може бути підписане звернення від кожного з вас до Президента України із закликом накласти вето на даний законопроект.
https://cutt.ly/ubjsxrs
Розорювання чи розоренняunnamed
3 хвилини вашого часу можуть допомогти! Підпишіться самі та попросіть друзів. Також будемо вдячні за репост.
Інтереси аграрних олігархів — не інтереси українського народу!

з повагою,
Василюк Олексій,
ГО «Українська природоохоронна група», http://uncg.org.ua/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.