Не пропусти

Будівництво ТГАЕС. Брехня аесівців.

«Вся атомна енергетика тримається на брехні. І це — правда»  (Юрій Бабінін)

Павло Вірич  На 1хвилині 07 секунд    https://www.youtube.com/watch?v=3m3qh9zEAvo   27.04.2021 року    Павло Вірич (Начальник управління капітального будівництва ЮУ ЕК), видаючи себе за рятівника Південного Бугу та благодійника населення нижнього Побужжя, нахабно бреше: «Нам нужно из 72 всего 14 млн для енергокомплекса»

Але на аркуші 66 Звіту про ОВД Будівництва Ташл. ГАЕС  http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/564/reports/qeWQHoa707.pdf   написано, що корисний об’ем Олександрівського водосховища при піднятті рівня води до позначки 20,7 м   включае в себе використання:-  14,4 млн.м3 —  для ГАЕС;-  7,0  млн.м3  —   для  покриття  додаткового  безповоротного  водоспоживання  трьох блоків АЕС;- 5,1  млн.м3 —  для компенсацп випаровування в двох водоймах ГАЕС.

Тобто, ЮУ ЕК планує додатково відбирати з Південного Бугу 26,5 млн. кубічних метрів води на рік, а не 14, як бреше начальник управління капітального будівництва.

Більше тут  http://voznesenskonline.com.ua/2021/04/19/budivnitstvo-tashl-gaes-propozitsiya-4

Пропозиція № 4   Базуючись на ст.3 Конституції України, виходячі з головних обов`язків держави,   пропоную  відхилити планову діяльність  Добудова ТГАЕС  тому, що ця діяльність передбачає знищення Ресурсу №1 ( питна вода),  якого в Україні катастрофічно не вистачає ,  заради виробництва іншого ресурсу (електричної енергії),  який в Україні є з надлишком.

Сергій Колєсніков, 27.04.2021 року

Если человечество хочет выжить, ему следует жить по правилам Природы, а не против них.

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.