Не пропусти

Байка про технічний збій довжиною 26 днів

Нелегітимний процес громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва Ташлицької ГАЕС триває вже 26 днів.

dodatok-2-foto-r-p-bug-do-ta-pislya-yuu-aes

Будівництво ТГАЕС ведеться у шахрайський спосіб. У такий самий спосіб його й намагаються легалізувати за допомогою фальсифікації громадських слухань.

Три роки вичікували аесівці моменту, щоб протягти свій маразматичний доекологічний заборонений проєкт середини останнього століття минулого тисячоліття.

Дочекалися карантину, коли людей розігнали по домівкам. І вони не мають права збиратися на реальні громадські слухання у великих приміщеннях. Замість них підсунули липові віртуальні слухання.

Хто кого і чим слухає?

По Закону Міндовкілля повинно було разом з початком процесу громобговорення виставити дату оголошення та публікувати отримані пропозиції та зауваження на сайті ОВД.

Майже місяць тривають нелегітимні слухання, а офіційної дати їх початку досі нема. І не опубліковані отримані пропозиції.  Цілком можливо, що далеко не всі пропозиції та зауваження будуть опубліковані. Деякі — найбільш радикальні та аргументовані, будуть втрачні внаслідок «технічного збію».

«Мертве» Міндовкілля, порушуючи Закон про ОВД, проводе віртуальні слухання без дати початку та закінчення.  На листи не відповідає.

Після публікації статті  на групі Громадська рада при Міндовкіллі   http://voznesenskonline.com.ua/2021/04/21/riba-gniye-z-golovi-a-priroda-z-mindovkillya/ отримав відписку про технічний збій, який триває з 1 квітня 2021 року.

Звернення Колєсніков_1Звернення Колєсніков_2

 

 

 

 

» Міндовкілля вживає необхідних заходів для усунення вказаної проблеми «.

За таке «оперативне» усунення технічної проблеми просто необхідно усунути все керівництво Міндовкілля Його діяльність зараз направлена проти довкілля.

Логічним є наступні висновки:

  • Якщо не вдасться через суд обнулити лічильник відліку днів громобговорення, то зауваження і пропозиції можна направляти до Міндовкілля по 24 травня включно
  • Громадськість позбавлена можливості приймати участь як в реальному, так і у віртуальному просторах : збори заборонені, а модератор віртуальних слухань — «мертвий».
  • Що робити? Писати зауваження, пропозиції та звернення щодо дати початку слухань  — тоді відповідальність за злочинну добудову ТГАЕС візьме на себе Міндовкілля, яке забов`язано враховувати думку громадськості під час прийняття рішення.
  •  Але головне — необхідно подавати позов до Міндовкілля за саботаж громадських слухань.

Сергій Колєсніков, 26.04.2021 року

Сьогодні вже 35 річниця ядерної атастрофи на Чорнобильській АЕС. Енергоатом забрав собі діючі АЕС України, а Чорнобильську АЕС з її мільярдними витратами повісив на народ України. А сам вже забув про те, що бувать вибухи на ядерних енергоблоках. І проводе низку небезпечних експериментів, які наближають світ до нових Чорнобилів.

Україна буде або без`ядерною, або безлюдною.

Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними.

Життя атома довге, а людська пам`ять — коротка.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.