Не пропусти

Година «Ч» для вознесенців – лист мера Фукусіми меру Вознесенська

Сьогодні вже 17 квітня 2021 року.    У  Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.    http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-564?fbclid=IwAR14zchkO-BmzkUuTr-Ohe6dcrXGNwWMFMMDSqtZtnD2ZzjWQGkuVUYo2rU  все ще відсутня дата оголошення про початок громадського обговорення Звіту оцінки впливу на довкілля будівництва Ташлицької гідроакумулюючої електростанції.

скриншот 2021-04-17 07-39-55

 

 

 

 

 

Це – явний злочин міністра охорони довкілля України Романа Абрамовського  в інтересах Енергоатому.

20200601202254-4665

 

Так тихесенько, не відповідаючи на листи з Вознеснська Києва, Миколаєва,  … можуть проставити дату початку громадського обговорення заднім числом.

Тобто, громадське обговорення може бути завершеним,  так і не почавшись.  І злочинне нелегеальне будівництво стане легітимним.

 

Є надія на земляка-адвоката – учасника АТО. Але, нажаль, і він поки що мовчить. Хоча навіть не для юриста справа проста і зрозуміла : мін довкілля згідно з Законом Про ОВД повинно автоматично генерувати дату отримання Оголошення про початок громадського обговорення. Воно цього не зробило і не робить вже протягом 17 днів.

І не відповідає на електронні звернення громадян.

Що ще потрібно для того, щоб подати позов?

 

Мер Вознесенська, Євген Величко!  Ви що,  маєте щеплення проти тритію? І для кого Ви будуєте дитячі майданчики в той час, коли виникла реальна загроза зникнення життя у місті, яке довірило Вам посаду мера? Тоді краще вже збудуйте чортове колесо, щоб як у місті-привиду після Чорнобиля  ще віками розповідало людям про коротку пам`ять можновладців.

 

Місто утримує Вас і Вашу команду. У тому числі і юристів, і правохоронців, і «водяних», і медиків, …  інших фахівців. Що заважає Вам надати адекватну відповідь черговій агресії аесівців?!  І маніпуляція з початком громобговорення – перш за все. Чому Ви її не припинете?

 

Вони нахабно та цинічно заробляють гроші на наших природних ресурсах, завдаючи непоправної шкоди нашому життю та здоров`ю, а мера Вознесенська разом з його командою не видно і не чутно.

 

І це навіть при безаварійній роботі ЮУ ЕК. Але ж цілком можлива тяжка аварія на АЕС (безліч зловживань та небезпечних екпериментів) чи прорив дамби Ташлицького та Олександрівського водосховищ. Що тоді скаже мер вознесенцям?  «Надзвичайна ситуація, ви терпіть. Але ніхто не винний»

 

Але винний є.  І це – мер Вознесенська..

Саме для нього цитую листа мера японського міста, яке було евакуйоване після катастрофи на Фукусімі:

2t Фук

 

 ПИСЬМО МЭРА  ГОРОДА, ЭВАКУИРОВАННОГО ПОСЛЕ АВАРИИ НА <<ФУКУСИМЕ>>

Катсутака Идогава, мэр эвакуированного после аварии на АЭС <<Фукусима-1>> города Футаба, ближайшего к
аварийной АЭС поселения, обратился к мэру города Сосновый Бор Ленинградской области, где расположенная Ленинградская АЭС, с призывом не повторять его ошибок и не доверять заверением атомщиков о безопасности и надежности АЭС, не позволить атомной индустрии ставить под угрозу будущее города и страны, жизни и здоровья проживающих в районе расположения АЭС людей. Вблизи аварийной АЭС <<Фукусима-1>> 1 млн. 160 тыс. людей доныне не могут вернуться к нормальной жизни.

Письмо Катсутака Идогава.

Я, Катсутака Идогава, во время радиационной кататрофы на АЭС <<Фукусима-1>> был мэром самого близкого к атомной станции города Футаба, префектуры Фукусима.
Я обращаюсь к Вам, мэру города Сосновый Бор, самого близкого к Ленинградской АЭС города.
Я хочу предостеречь Вас от ошибок, которые я, к великому сожалению совершил.
Я был мэром города Футаба ещё в 2005, когда ТЕПКО уже эксплуатировала АЭС рядом с моим городом.
Тогда я поверил атомщикам, поверил их заверениям, что реакторы безопасны и АЭС будет хорошо
работать, принося радость и процветание моему городу.
Заверения атомщиков оказались ложью, чудовищная катастрофа началась на АЭС <<Фукусима-1>> 11 марта
2011 года. Потом произошли взрывы на трёх реакторах и радиационные аварии на четырёх приреакторных бассейнах с ядерными отходами, отработавшим ядерным топливом. После этого радиационный фон в моём
городе сил
ьно повысился, радиометры на окне моего офиса зашкаливали. Информации ни от АЭС, ни от правительства не было, и я принял решение об эвакуации жителей города Футаба. Я верю и надеюсь, что Вам никогда не придётся принимать подобного решения, решения об эвакуации города Сосновый Бор из-за радиационной аварии на Ленинградской АЭС или Ленинградской АЭС-2.
Я и другие жители города Футаба были вынуждены покинуть свой город из-за катастрофы на АЭС, мы были
выселены и брошены на произвол судьбы.
Не повторяйте моих ошибок! Не позволяйте атомной индустрии ставить под угрозу будущее доверенного
Вам города, будущее вашей страны, жизни и здоровье граждан, Ваших избирателей.
В Японии есть поговорка: <<Всё в этом мире случается трижды>>. Три радиационные катастрофы на планете
уже случились: на АЭС на Три Майл Айленде (США, 1979), на Чернобыльской АЭС (СССР, 1986) и на АЭС<<Фукусима-1>> (Япония, 2011). Наша задача — не допустить ещё одной катастрофы и мы обязаны это сделать.

 

Читайте, мер Вознесенська, думайте, робіть висновки, вставайте на захист свого міста!

Година «Ч» для Вознесенська вже настала.

 

17 квітня 2021 року.      Сергій Колєсніков

 

Зовсім скоро – 26 квітня, Пам`ятаймо і  не допустимо Чорнобиля на ЮУ АЕС.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.