Не пропусти

Тритій з атомних станцій дістає не тільки вознесенців

Атомна енергетика в Україні


Японія вирішила спустити радіоактивну воду з Фукусіми в море

Posted: 13 Apr 2021 04:45 AM PDT

Японія схвалила план, яким передбачається спустити понад мільйон тонн очищеної радіоактивної води зі зруйнованої атомної електростанції “Фукусіма” в море.

Ця вода використовувалася для охолодження ядерного палива. Зараз її обробляють в рамках складного процесу фільтрації. Вона видаляє більшу частину радіоактивних елементів, але деякі залишаються, зокрема тритій.

Вода зберігається у резервуарах, але очікується, що ці резервуари будуть заповнені до 2022 року. Згідно зі звітом Reuters, нині там зберігається близько 1,3 млн тонн води – достатньо, щоб заповнити близько 500 плавальних басейнів олімпійського розміру.

Китай і Південна Корея виступили проти цього плану. Рибальська промисловість країни також виступила проти, побоюючись, що споживачі відмовляться купувати продукцію з регіону. Екологічні групи, такі як “Грінпіс”, ​​ проти випуску води в океан.

Водночас, план має підтримку Міжнародного агентства з атомної енергії, яке заявляє, що викиди подібні до утилізації стічних вод на інших заводах по всьому світу.

Токіо заявляє, що роботи почнуться приблизно через два роки.

Джерело: pravda.com.ua

The post Японія вирішила спустити радіоактивну воду з Фукусіми в море first appeared on Атомна енергетика в Україні.

Японія — демократична країна. Там попереджають та радяться.   Тритій не можливо відфільтрувати від води — там таку забруднену воду виливають у море. Це — дуже погано.
Україна — потвора олігархічна, перетворена у банкомат, який знищує природу та населення.
Робить це тихо, підло, цинічно. Так, як це робить ЮУ АЕС, скидаючи свій тритій у наші водогони та на наші поля.
 Нікому ми не потрібні у цій державі — наш порятунок тільки у наших руках.
Читаймо Звіт про ОВД Ташл. ГАЕС. Пишемо свої зауваженння та пропозиції. Будемо активними, поки ще не всі стали радіоактивними!

 «У своєму ставленні до такого ресурсу, як вода, наголошує Кенза Робінсон з водного управління ООН, потрібно мислити більш далекоглядно, ніж у випадку з іншими ресурсами Землі: «Вода – це право людини, це вище за всі інші ресурси. У води – особливий статус, і тому ми повинні підходити до неї комплексно»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.