Не пропусти

Що таке потужний незалежний ядерний регулятор?

Японія зупинила найпотужнішу атомну електростанцію

Наталя Яковлєва | 14.04.2021 309

У Японії зупинили найпотужнішу в країні атомну електростанцію у зв’язку з порушеннями у сфері безпеки.

Експлуатацію АЕС «Касівадзакі-Каріва» заборонив Державний комітет з контролю атомної енергетики, передає oxu.az.

Влада Японії заборонила компанії Tokyo Electric Power (TEPCO), яка володіє АЕС, доставляти і завантажувати ядерне паливо у реактори станції.

Уточнюється, що робота АЕС може бути відновлена відразу після усунення всіх виявлених порушень. Очікується, що процес усунення займе близько року.

В січні з’явилися повідомлення про те, що співробітник АЕС у вересні минулого року увійшов в центральний диспетчерський пункт станції, використовуючи посвідчення іншого співробітника. Тоді цей інцидент був оцінений NRA як 2-й рівень небезпеки за чотирирівневою шкалою.

Після перевірки ядерним регулятором країни NRA було виявлено, що системи виявлення вторгнень не функціонували у 15 місцях станції Касівадзакі-Каріва. Крім того, резервні системи виявилися неефективними у десяти місцях.

https://ecotown.com.ua/news/YAponiya-zupinila-naypotuzhnishu-atomnu-elektrostantsiyu/

Так працює потужний незалежний державний ядерний регулятор Японії.

siam-bliznetsyijpg

Це — у них. Вони знають, що таке Фукусіма. А в нас вже забули і про наш Чорнобиль, і про їх Фукусіму, і про російський Маяк, і про американську Три майл Айленд … Аж бігом біжить Україна до нової ядерної катастрофи, проводячи безліч небезпечних експериментів на своїх АЕС. А ДІЯРУ — покірно дозволяє ядерним нерозумним експлуататорам робити все, що їм заменеться.  Перконаний, що жоден ядерний блок України не працював би зараз, якщоб за його безпекою слідкував японський регулятор.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.