Не пропусти

Година «Ч» для вознесенсців. Перший пішов.

Сьогодні вже 16.04.21   Цілком можливо, що початком громадського обговорення Звіту про оцінку впливу на довкілля будівництва Ташл. ТАЕС так і залишиться перше квітня. Плюс 30 робочих днів.

dodatok-4-foto-r-p-bug-do-ta-pislya-yuu-aes

Хоча вже  з`ясувалося, що у Вознесенську є юристи, які здатні боротися за національні святині українського народу та свою Батьківщину.  Є надія, що вони примусять Абрамовського поважати Закон.

«Однажды ученик спросил у Мастера:  «Долго ли ждать перемен к лучшему?»  «Если ждать, то долго»,-  ответил Мастер»

Не варто просто чекати. Завтра може бути вже пізно.

Сьогодні направив першу пропозицію стосовно Звіту про оцінку впливу на довкілля будівництва Ташл. ТАЕС.   Попросив підтвердити отримання. Покищо мовчить міндовкілля.

Пропозиція №1  Відхилити планову діяльність як таку, яка вже довела НЕПРИПУСТИМИЙ негативний вплив на стан довкілля та здоров`я населення.

Роздрукував листа. Підписав. Зробив скани.  Відправив ем на OVD@mepr.gov.ua   Додав 8 Додатків

Обгрунтування базується на тезах, викладених тут http://voznesenskonline.com.ua/2021/04/14/a-ti-shhe-homo-sapiens-chi-vzhe-baran/?fbclid=IwAR2sUp4ekQZe6WkXCBy1zNAYaw_qjHKwoR8Drdg-fnvWRE1qVg5nQC_x2ik

Далі треба продовжувати читати Звіт та писати наступні Зауваження та Пропозиції. І зовсім не обов`язково їх доводити. Доводити — то справа замовника.

Сергій Колєсніков, 16.04.2021

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.