Не пропусти

Година «Ч» для вознесенців — минуло два тижні.

День п`ятнадцятий. Після того, як Енергоатом на своєму сайті вивісив оголошенння про початок громадського обговорення Звіту про оцінку впливу на довкілля будівництва Ташл. ГАЕС,  http://www.atom.gov.ua/ua/press_centr-19/novini_kompanii-20/p/rozpocato_gromads_ki_obgovorenna_ocinki_vplivu_na_dovkilla_budivnictva_taslic_koi_gaes-46968    минуло вже два тижні.

Що змінилося?  Перше, головне і позитивне — ми вже не спимо. І нас — вже багато!

Ми попереджені, а, значить, озброєні.

Першоквітневий «жарт» Енергоатому не залишився без уваги.

Дякую адміністраторам та учасникам Міста мрії та Вознесенського базару —  важливість спілкування на цих соціальних майданчиках важко переоцінити.

Тепер головне, щоб над нами вкотре не посміялися бізнесмени від атому , як над нерозумними пасивними та неосвіченними аборигенами.

Багато чиновників отримують в Україні гроші за охорону довкілля, здоров`я та життя населення України; і вознесенці утримують мера з його армією найманих працівників, … а ніхто і ніщо не заважає бізнесу знищувати природу та населення України.

Необхідно єднатися та змінювати політичну систему.  Це — суперзавдання для вирішення усіх наших проблем. Але зараз над нами висить Домоклів меч Ташлицької ГАЕС,

Вивчаємо «матчасть», надаємо адекватну відповідь, готуємося до тривалої виснажливої боротьби за свою малу, але таку рідну і єдину нашу вознесенську Батьківщину. Це тяжко — нас примусили цілодобово працювати заради шматка хліба насущного. І викроїти годину — це подвиг. Але на війні, як на війні — ніхто не обходиться без втрат. Заради ПЕРЕМОГИ.

Для себе я зробив вибір — я не буду тікати з Вознесенська. Я просто не зможу в іншому місці жити. Моє коріння тут, тут могили мого роду. Тут все, що є рідним, знайомим, близьким, милим та дорогим. Все — що і є моє життя. І заради чого варто жити.

Тому до останнього на своїй землі буду вести партизанську війну з ядерною навалою.

З надією, що так думають і так роблять ще багато земляків.  А разом — ми сила!

Наше завдання зараз — довести, що їх Звіт — халтура на 564 сторінках. І треба довести, що ніхто не надає права АЕС позбавляти населенння наших  конституційних прав на здорове довкілля, здоров`я, життя.

Робота над Зауваженнями до Звіту триває. Вона виснажлива та витратна. Але паралельно доводиться займатися ще й процедурними питаннями.

Наразі головне з них  — ПРОСТО НЕОБХІДНО ОДНОЗНАЧНО ВИЗНАЧИТИСЯ З ДАТАМИ ПЕРШОГО ТА ОСТАННЬОГО ДНЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАУВАЖЕНЬ на адресу:

Уповноважений центральний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності —  Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України в особі державного секретаря Ярової Є.В., вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035; (044) 206-31-74, (044) 206-31-01, OVD@mepr.gov.ua 

 

Станом на сьогодні  У  Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.    http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-564?fbclid=IwAR14zchkO-BmzkUuTr-Ohe6dcrXGNwWMFMMDSqtZtnD2ZzjWQGkuVUYo2rU   відсутня дата оголошенння про початок громадського обговорення

скриншот 2021-04-15 06-43-32А це означає, що юридично ще не почався процес громадського обговорення.

Оголошенння Енергоатому не є легітимним.

скриншот 2021-04-15 09-10-48

 

 

 

 

 

 

На мого листа Енергоатом не відповів

img029

 

 

 

 

 

Але у  Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля восьмого квітня з`явилися Звіт та оголошенння

скриншот 2021-04-08 06-46-55

 

 

 

Але дата розміщення цих документів досі відсутня. Хоча й повинна була сформуватися автоматично.

Тобто, виходить, що юридично ще не розпочався процес громадського обговорення Звіту про  будівництво Ташл. ГАЕС. Але фактично, а так вже було раніше, нас можуть поставити перед фактом «заднього» числа.

Тому й довелося відправляти листа міністру довкілля Абрамовському

Абрамовському за генерацію

 

 

Наскільки я вивчив Закони, 100% вини за відсутність автоматичної генерації дати початку громадського обговорення лежить на міністрі Абрамовському.

Нема часу та грошей.  В кого вони є — подавайте позов проти Абрамовського!

Але головним для нас зараз залишається робота над зауваженнями щодо Звіту.

І, скоріш за все, треба буде відправляти свої зауваження по одному, не чекаючи допоки чиновники міндовкілля проставлять дату у реєстрі.

Еднаймося!  Борімося і переможемо!

15.04.2021, Сергій Колєсніков

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.