Не пропусти

У глобальному кліматичному страйку 19 березня 2021 року прийняли участь 15 міст України.

Кліматична криза вже настала і погіршується.

Влада не діє, а лише продовжує давати туманні та порожні обіцянки.

Процес катастрофічних змін вже балансує  на межі неповернення.

Потрібні  конкретні та негайні дії.

Але влада нічого не робить, а населення України, нічого від влади і не вимагає.

http://voznesenskonline.com.ua/2021/03/14/globalniy-klimatichniy-strayk

Іван перехреститься, коли грім гряне.   Але буде вже пізно.

Схоже, що вже ніхто і ніщо не завадить зникненню нашої чергової дурної цивілізації.

Але надія вмирає останньою.

https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/164297490_1192411224524494_1034670109320569281_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wJI0WdCW4JMAX8l3T3P&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=6&oh=028e3ade19bd6c02efa5060754961b8f&oe=608A8474

Це чудово, що у Вознесенську відбулася кліматична акція.

Але дуже погано, що участь у кліматичному мітингу взяли так мало людей.

І не марно:

 1. Під час мітингу відбулася тривала та результативна розмова з Головами Вознесенських РДА

та Райради.

Клім. страйк у Вознесенську -2

Досягнуто домовленості про співпрацю у розробці програми невідкладних дій щодо запобіганню негативним екологічним та кліматичним змінам.

2.  До влади усіх рівнів надіслано Резолюцію нашого кліматичного мітингу.

Хоча ми  чудово розуміємо, що її виконання має таку саму вірогідність, як і перемога людства у кліматичній війні.

Пасивність перетворила сильний та волелюбний народ України у стадо баранів, яких стрижуть і ріжуть.  Ця ж пасивність веде до поразки і у кліматичній війні.

РЕЗОЛЮЦІЯ

кліматичного мітингу мешканців міста Вознесенськ Миколаївської області України

Ми, мешканці міста, що прийняли участь у Глобальному кліматичному страйку 19 березня 2021 року ,  констатуємо, що людство вже балансує на межі неповернення, за якою починається незворотній процес його самоліквідації. Прийшов час невідкладних та ефективних дій. Але дії урядів більшості країн світу та міжнародного співтовариства не відповідають сучасним викликам.

Керуючись Загальною декларацією прав людини та Конституцією України, ми звертаємося  з вимогою прийняття невідкладних дій щодо запобіганню знищенню життя на нашій планеті внаслідок кліматичних та екологічних змін:

Президенту України Володимиру Зеленському 

Голові Верховної Ради Дмитру Розумкову

 

Проблема зміни клімату та руйнація людиною середи свого існування  є загальною для планети. Тому, в першу чергу, її треба вирішувати на рівні ООН. Але звернутися з пропозицією до Генерального секретаря ООН можливо тільки через офіційних представників держав-членів ООН. Тому звертаємося до Вас з вимогою у терміновому порядку внести до порядку денного ООН розгляд питання про екологічний та кліматичний стан на Землі.

Людство опинилося на межі існування. Причина самознищення нашої чергової цивілізації на Землі  – споживацька економічна та політична система, яка працює на збагачення  1%  населення планети за рахунок зубожіння більшості людей та нищівної експлуатації природи.  Цю систему необхідно змінити  на  систему, в якій головним є сталий розвиток людства і збереження довкілля, а не прибуток.

  Задля виживання людей на планеті Земля необхідно:

А. На рівні ООН

 1. Оголосити надзвичайний кліматичний та екологічний стан на планеті Земля — інакше битва людей за виживання буде програна. Наша цивілізація зникне, як і попередні.  А Землю очікує доля Венери.
 1. У зв`язку з надзвичайним станом справедливим та необхідним буде примусити тих, хто отримує надприбутки від видобутку та продажу викопного палива та інших природних ресурсів планети; тих, чий бізнес чинить негативний вплив на довкілля та провокує кліматичні зміни; тих 1% найбагатших людей, які контролюють все багатство планети, — вкладати левову частину прибутку у справу порятунку Землі  та забезпечення сталого розвитку людства. Їх гроші отримані за рахунок знищення життя на Землі і тепер настав час вкласти їх у справу її порятунку.
 1. Людина повинна повернутися у ту нішу екосистеми планети, яку для неї виділила природа Землі. І зробити все, що можливо, для відновлення балансу всього живого і неживого на Землі. Для досягнення цієї мети необхідно: прийняти «вуглецеву нейтральність»; перейти до використання тільки дружніх до природи джерел енергії; перейти до екологічного сільського господарства; припинити знищення природного біорізноманіття; відновлювати водні ресурси, ліси, степи та інші природні екосистеми; залишити половину Землі для природних екосистем, … Всі ці дії повинні стати обов`язковими для усіх країн Землі. А для їх реалізації  необхідно надавати технологічну та фінансову допомогу бідним країнам за рахунок п.2.

Б. На рівні України

 1. Оголосити  надзвичайний кліматичний та екологічний стан в Україні.
 2. У зв`язку з надзвичайним станом справедливим та необхідним буде примусити тих, хто отримує надприбутки від видобутку та продажу викопного палива та інших природних ресурсів України; тих, чий бізнес чинить негативний вплив на довкілля та провокує кліматичні зміни; тих найбагатших людей України, які контролюють все її багатство, —  вкладати левову частину прибутку у справу порятунку України  та забезпечення її сталого розвитку.
 3. Прийняти «вуглецеву нейтральність»; перейти до використання тільки дружніх до природи джерел енергії і екологічного сільського господарства; припинити знищення природного біорізноманіття; відновлювати водні ресурси, болотні угіддя, ліси, степи та інші природні екосистеми, … Це дасть змогу зменшити викиди парникових газів та збільшити їх поглинання природними екосистемами.
 4. Стимулювати виробництво та розповсюдження в Україні відновлюваних джерел енергії : вітроелектрогенераторів різної потужності, біореакторів, сонячних батарей та колекторів, акумуляторів електричної енергії, тощо. А також всіляко сприяти цільовому залученню інвестицій . Це дасть можливість зменшити викиди парникових газів,  створити робочі місця, суттєво зменшити залежність від викопного палива та обсяги його споживання.
 5. Енергозбереження – найбільш дешевий спосіб зменшити викиди парникових газів. Тому необхідно розробити державну програму енергозбереження та приступити до її виконання.
 6. Впровадити екологічну oсвіту для населення України — населення України має знати, як зробити життя українців більш екологічним, що впливає на зміну клімату та які можуть бути наслідки від кліматичних та екологічних змін.

В. На рівні області

Голові Миколаївської обласної Ради – Замазєєвій  Ганні Володимирівні,  oblrada@mksat.net

Голові Миколаївської ОДА   — Кім Віталію Олександровичу, prgubernatora@mk.gov.ua

 1. Розробити конкретний план відновлення та збереження природних  степових, лісових та водних екосистем та приступити до його реалізації. Це дасть змогу зменшити викиди парникових газів та збільшити їх поглинання  природними екосистемами.

2.Використовуючи економічний потенціал області стимулювати виробництво та розповсюдження в області відновлюваних джерел  енергії : вітроелектрогенераторів різної потужності, біореакторів, сонячних батарей та колекторів, акумуляторів електричної енергії, тощо. А також всіляко сприяти цільовому залученню інвестицій.  Це дасть можливість зменшити викиди парникових газів,  створити робочі місця, суттєво зменшити залежність від викопного палива та обсяги його споживання.

3. Енергозбереження – найбільш дешевий спосіб зменшити викиди парникових газів. Тому необхідно розробити обласну програму енергозбереження та приступити до її виконання

Г. На рівні района та міста

Голові Вознесенської РДА             — Сергію Олеговичу Шурабура,   voznesensk@mk.gov.ua  

Голові Вознесенської райради      — Гукасян Спартаку Едуардовичу, rayrada-vozn@ukr.net

Голові Вознесенської міськради   — Євгену Олександровичу Величко, vozmer2@gmail.com

 1. Розробити конкретний план відновлення та збереження природних  степових, лісових та водних екосистем міста і району та приступити до його реалізації. Це дасть змогу зменшити викиди парникових газів та збільшити їх поглинання  природними екосистемами.
 2. Використовуючи економічний потенціал міста та району  стимулювати виробництво та розповсюдження в місті та районі відновлюваних джерел  енергії : вітроелектрогенераторів різної потужності, біореакторів, сонячних батарей та колекторів, акумуляторів електричної енергії, тощо. А також всіляко сприяти цільовому залученню інвестицій.  Це дасть можливість зменшити викиди парникових газів,  створити робочі місця, суттєво зменшити залежність від викопного палива та обсяги його споживання.
 3. Енергозбереження – найбільш дешевий спосіб зменшити викиди парникових газів. Тому необхідно розробити міську та району програми енергозбереження та приступити до її виконання

Голова  зборів  –                         Сергій Колєсніков

Секретар зборів —                         Алла Сорочан-Куліш

19 березня 2021 року

#климатическиймитинг #кліматичний страйк #ClimateStrike

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.