Отримав відповідь на свій запит 28.01.2021. Як я гадав, так воно і сталося — ще одне шахрайство та ілюзія в Конституції України.
Розкриваю очі тим, хто прагне бачити і розуміти більше. Все, що знаходиться в надрах — є власністю Українського народу. І це не дебатується. Власність народу — це коли народ користується чимось на свою користь без додаткових оплат будь-кому та будь-за що. Безпосередня користь від газу — це тепло: чи то для обігріву, чи то для приготування їжі. Але (!) коли відбувається процес видобутку, то результат видобутку вже є власністю того, хто видобуває. ситуація як в приказці — бери коня, хомут не чіпай. Бери хомут, коня не чіпай.
Ком.:
Держава — наш ворог. Спробував розібратися у відповіді. Виходить, що Конституція не порушена. Власником таки-да, є народ. Але кожен громадянин не в змозі знайти поклади газу та налагодити його видобування та транспортування. Тому від його імені , згідно з Конституцією, розпоряджається цією власністю держава. Ось де, на мій погляд, собака зарита. Якщо держава піклується про народ, тоді вона або сама налагоджує видобуток та постачання газу, або віддає у користування надра на таких умовах, щоб левова частка прибутку потрапляла до державної казни, а звідти — до народу. Але в Україні ця собака — олігархат. Вони керують державою ( вірніше — грабують її) всі роки незалежності. І, природньо, при користуванні надрами роблять так, щоб левова частина прибутку потрапляла на офшорні рахунки олігархів та їх найманців: президенти, ВРУ та Кабмін. Ось така виходить … , малята. Ну і висновок. Раз влада в Україні належить народу — то вона погана тому, що народ — ніякий. «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон). Щоб розтрощити існуючу ситему та побудувати справедливу державу не достатньо бекати біля свого ПК, а потрібно народу вийти зі своїх крайніх хатинок та єднатися. Будіведьний майданчик тут