Не пропусти

«Попытка создать Человека Разумного природе не удалась»

  Узгоджено режими роботи Олександрівського водосховища на весняно-літній період

http://юж-ньюз.com.ua/archives/101348/%D1%83%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B2?fbclid=IwAR2GPWOXu8QykccghD4QBfEJexyv1aFN8Q6FpszQI91McmPED6PLCTh5Jtw
Ганьба БУВР Південного Бугу!  Сток річки катастрофічно падає, а «господар» річки – басейнове управління, замість того, щоб обмежити апетити таких монстрів минулого тисячоліття, як ЮУ АЕС, зменшує санітарний попуск.

Додаток 4. Фото р.П.Буг до та після ЮУ АЕС

Навіть при 17 куб метрів за секунду нижче греблі Олександрівського водосховища Буг вже перетворився у болото.  А планує БУВР зменшувати санітарний попуск аж до 9,5!  А фактично інколи стоку майже немає і Буг тече … у зворотньому напрямку. А есівці порушують низку Законів, продовжуючи без ОВД будівництво Ташл.ГАЕС та Реконструкцію системи техничного забезпечення . Порушується головний  Закон річки – Водний Кодекс, … а господаря річки не видно і не чутно. Річка помирає, а аесівці, з мовчазної згоди БУВР,  планують її ще більше зарегулювати і відбирати ще більше води. Просто необхідно розігнати все керівництво Державного агенства Водних ресурсів та його БУВРів.   Але немає кому – до влади в Україні постійно приходять маріонетки олігархів. А їх завданням є – накрасти та втекти.

олігархи

 

Боятися і надалі не варто –втрачати нам вже нема чого.

Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними!

Не варто лаяти владу тому, що  вища влада в Україні – це ми, народ.

Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки,

якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.

Тільки тоді можна навести лад у місті та державі, коли кожен громадянин буде приймати проблеми міста та держави, як свої особисті проблеми. І постійно контролювати на засіданнях депутатських комісій та сесіях діяльність своїх слуг – мера, депутатів та найманих працівників виконавчої влади.

Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я, здорове довкілля. А не чекати на «доброго» царя.

Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.

Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.

Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.

Ми маємо такий рівень життя, на який заслуговуємо.

Якщо людина не захищає свої права — це значить, він не хоче жити. У такої людини без особливих наслідків можна забрати все.  І, навпаки, якщо людина відкрито заявляє про свою позицію і захищає свої права — він жадає жити. Ігнорувати інтереси такої людини без наслідків вже не можна — з ним починають рахуватися.

«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).

 

Єднаймося тут https://www.facebook.com/groups/156680402646200

Глобальний кліматичний страйк у цю п`ятницю, 19.03.2021  https://news.pn/uk/blogs/250911

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.