Не пропусти

«Асоціація зон спостереження АЕС» Вступати чи не вступати?

У проектах рішень на березень 2021 року    є такий пункт:siam-bliznetsyijpg

14 Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація зон спостереження АЕС» 01.03.2021

http://voz.gov.ua/rkd-2021/3932-berezen.html

Незаперечним є той факт, що єднатися громадам для захисту населення 30-км зони спостереження АЕС, необхідно.

Але цікавим є те, що така асоціація вже була створена давно тому назад. І від нашого імені Луков таємно від громади підписував маразматичні прожекти ЮУ АЕС. Та асоціація була «измыслена» та створена аесівцями задля спрощення управління вожаками аборигенів.

Теперешню асоціацію ініціює  Нікополь.  А там сильна команда громади і адекватна влада.  Їм можна довіряти і їх ініциативу треба підтримати.  Треба входити до  такої асоціації. Але  й потрібно  уважно слідкувати за її діяльністю.

До проєкту рішення з цього питання

  1. Ініціювати створення місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС».
  1. Уповноважити Вознесенського міського голову Величко Євгенія Олександровича представляти Вознесенську міську раду у Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС» з правом голосувати від імені ради, висувати кандидатів до керівних органів асоціації, підписувати установчі документи, протоколи та бути її повноважним представником.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності (Торжинська Л.М.).

треба додати один запобіжник — пункт поміж пунктами 2 та 3:

» З метою забезпечення ефективного захисту асоціацією  населення 30-км зон спостереження АЕС та недопущення перетворення асоціації у важіль тиску НАЕК Еергоатом  на громади,   забов`язати міського голову Величко Євгенія Олександровича обов`язково інформувати на офіційному сайті громади про роботу асоціації та його особисті дії від імені громади.  Питання, які є життєво важливи для громади,  виносити на громадське обговорення до того, як міський Голова Вознесенська поставе свій підпис.  Доручити міському Голові внести ці пропозиції до Статуту асоціації»

Сергій Колєсніков, Голова ВЕА «Зелений світ», 07.03.21

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.