Не пропусти

Як погано, що міністром охорони природи є Абромовський, а не Яворська

Злочин проти нашого Бугу продовжується — будівельні роботи, які протизаконно проводить ЮУ АЕС з реалізації проектів останнього століття минулого тисячоліття: проєкти будівництва Ташл. ГАЕС та Реконструкція технічного водозабезпечення ЮУ АЕС.
І міністри зарплату отримують, і ВРУ щомісяця отримують «доплату» крім зарплати, і є Державне агенство водних ресурсів, є Басейнове управління Південного Бугу …. а Буг вже впадає не у Чорне море, а у ЮУ АЕС.
Шкода, що керівників міністерства охорони природи призначають ті, хто прийшов до влади накрасти та втекти. І не для того, щоб охороняти природу, а для того, щоб її грабувати.
Інформація до роздумів: За заподіяну шкоду та ризики АЕС платила нам «гробові».  Цей аргумент був головним, коли місцева влада 30-км зони підтримувала прожекти ЮУ АЕС.
Нас обдурили — забрали льготи з оплати за ел.енергію. Тепер ми маємо право звертатися до суду с позовом до Кабміну. Перестали нам платити — ми відкликаємо свої погодження. Хай все буде, як до того. ЮУ АЕС хай доводять до «зеленої галявини» — така небезпечна та брехлива сусідка нам не потрібна.
Яворська 2005-1Яворська 2005-2

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.