Не пропусти

Як повернути горгаз у власність громади?

Елементарно!  Треба не чекати, а діяти.
«Однажды ученик спросил у Мастера:  «Долго ли ждать перемен к лучшему?»  «Если ждать, то долго»,-  ответил Мастер»
Платон об умниках и политике
  Мабуть нема людини, кому сподобалась  ця не смішна хохма з платою за транспортування газу. Таким чином нам на рівному місті крадії підняли у два рази ціну на вкрадений у нас  природний газ.
  Як зробити так, щоб громада могла повернути свої горгази, які прихватизували Фірташ та К ?
На зворотньому шляху злодії виставили бар`єр в 50 000 абонентів — мінімальна кількість для створення КП.
   Цю перепону треба прибрати.
Багато з нас перекривали один одному дороги, протестуючи проти великіх тарифів. Якщо зараз кожен з нас напише такі листи, то ефект буде більшим.
Затягни пояс
«Для того, чтобы громады могли создавать КП оператора газораспределительных сетей и получать лицензию на этот вид деятельности, давайте отправим такое требование к власти.
Как показывает наш предыдущий опыт, власть боится только массовости.
Одна бумажка сильнее любых разговоров и криков.
Пожалуйста, не будьте пассивны, хватит позволять им решать все за нас.
Письмо надо распечатать, вписать свои данные, подписать, сфотографировать и отправить на те эл.адреса, которые указаны в шапке письма, в поле «кому» ставьте сразу три адреса.

Президенту України Зеленському В.О.

Letter@apu.gov.ua, +380 (44) 255–74–52

 

Кабінету Міністрів України

вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, (044) 256-63-33

publishinfo@kmu.gov.ua

 

Міністерству енергетики України

kanc@mev.gov.ua, (044) 594-66-05

 

Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

pr@nerc.gov.ua, (044) 204-48-27, 204-48-94

 

ПІБ____________________________________________

Адреса_________________________________________

Тел, ел.адреса__________________________________

 

 

звернення

щодо передачі газорозподільних мереж у комунальну власність громад.

 

Для того, щоб ОБ’ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ могли самі створювати комунальне підприємство – ОПЕРАТОРА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ МЕРЕЖ,

та для зниження соціальної напруги, у зв’язку із різким підвищенням тарифів на розподіл газу, та для зниження цих тарифів до рівня не більше 0,5 грн/м3,

ВИМАГАЄМО:

  1. Віддати газорозподільні мережі у комунальну власність громад.
  2. Внести зміни в ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

В п.1.3 текст

«місце провадження господарської діяльності – територія адміністративно-територіальної одиниці (область, район, місто, село тощо), де знаходиться газорозподільна система ліцензіата, до якої підключено не менше 50 000 точок приєднання суб’єктів ринку природного газу, щодо якої НКРЕКП прийнято рішення про надання права ліцензіату в її межах здійснювати господарську діяльність з розподілу природного газу. Вимога щодо кількості точок приєднання розповсюджується на суб’єктів господарювання, які мають намір отримати ліцензію з розподілу природного газу»

замінити на текст:

«місце провадження господарської діяльності – територія адміністративно-територіальної одиниці (область, район, місто, село тощо), де знаходиться газорозподільна система ліцензіата, щодо якої НКРЕКП прийнято рішення про надання права ліцензіату в її межах здійснювати господарську діяльність з розподілу природного газу.»

Виключити із тексту вимогу про кількість точок приєднання, адже громада із кількістю населення 25 000 осіб населення не може виконати вимогу про 50 000 точок приєднання.

Вважаємо, що дана вимога у ліцензійних умовах сприяє посиленню монопольного положення одного оператора ГРМ на території всієї області, та заважає розвитку ринка газу в Україні. А одним із завдань НКРЕКП є сприяння конкуренції на ринку надання послуг з розподілу газу.

  1. Встановити норму газовтрат ВТВ для операторів ГРМ на рівні не більше 0,5% від загального об’єму споживання газу, яка діяла до 2006 року.

На 2021 рік ці газовтрати складають до 20% від загального об’єму споживання газу (тобто в сорок разів більше по деяким операторам), або 40% від тарифу за доставку газу.

В тарифі на доставку газу на 2020 рік ці втрати складали до 10%, це ми так кожен рік будемо додавати по 5-10% втрат газу в тариф на доставку?

 

Дата ПІБ, підпис

https://www.facebook.com/groups/2526064240968388/?multi_permalinks=2856587391249403&notif_id=1612823193067491&notif_t=group_highlights&ref=notif

Писати листи потрібно — це краще, ніж потихеньку вимирати. Щоб потім на землю без людей прийшли люди без землі. Але для того, щоб вижити самим та зберегти свою Батьківщину, необхідно єднатися. Разом нас багато, нас не подолати! Будівельний майданчик для єднання

https://www.facebook.com/groups/156680402646200

 

1 комментарий

  1. Administrator

    Треба вмістити текст на одній сторінці. Для цього достатньо шапку писати не зліва, а на всю строчку. і без тлф. Роздрукувати, підписати, зробити скан або фото, відправити. В мене пішло 5 хвилин.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.