Не пропусти

Дерибан України продовжується

 
ДЛЯ ЧИЇХ ПОТРЕБ ЦИРКОНІЙ ?…
В Україні, як у воюючій країні, стратегічна сировинна повинна бути під неусипним контролем. Зрозуміло, що влада гендлярів не тільки не забезпечить необхідний контроль, а,скоріш всього, сама організує розпродаж загальнонаціонального багатства.
На 15 лютого ц.р. оголошено ел. аукціон по продажу спецдозволу на геологічну розвідку та дослідно-промислову розробку родовища цирконію і рідкоземельних руд на околиці смт. Нікольське біля Маріуполя.
Нет описания фото.
Для кого ця стратегічна сировина? Ще до початку російсько-української війни у нас вироблялось 180 т. цирконію при потребі 90 т. (з Вікіпедії). Впевнено можна стверджувати: НЕ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ промисловості. Тоді хто ж замовник сировини для ВПК, атомної,хімічної та ін. промисловостей?
І знову на варті стає громадскість.

Галина Геннадіївна Однорог

повідомляє, що мешканці смт.Нікольське розпочинають протесні дії з метою недопущення шкідливого і хижацького видобутку цирконієвої руди не для потреб нашої країни.

https://www.facebook.com/SocSysUA/posts/788451965083981
МВФ все глибше занурює Україну у боргову яму в той час, як з держави океанами викачуються гроші за дерибан її природних ресурсів.
Платон об умниках и политике

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.