Не пропусти

Державний Нафтогаз — приватна структура олігархів

ЧИ ПОНЕСУТЬ ПОКАРАННЯ АХМЕТОВ, ФІРТАШ, БОЙКО, СУРКІСИ, КОЛОМОЙСЬКИЙ ЗА ЗНУЩАННЯ НАД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ?

олігархи

 

https://www.facebook.com/groups/391791808158482/permalink/695606744443652  

Група ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ НА БУКОВИНІ

 

   Довго. Емоційно. Але документально. Потрібно прослухати. Можна поєднати з іншою роботою.

Свого газу Україна видобуває майже у 2 рази більше, ніж потрібно населенню.

Укр. газ

Буцімто державний Нафтогаз породив цілу купу прокладок, які контролюють олігархи. Газотранспортну систему, буцімто державну, віддали прокладкам олігархів.

Газ.труби забороненоНафтогаз 1nНафтогаз 2_nНафтогаз 3 nНафтогаз 4 nНафтогаз 5jpgНафтогаз 6Нафтогаз 7jpg

Гроші за наш газ, який продають нам по нашим трубам, олігархічні підприємства-прокладки виводять з України в офшори. Уряд, ВРУ, президент – одна банда, яку треба гнати з України.

Image 271

Не зниження на копійки тарифів треба вимагати, а повертати у власність народу природні багатства України.

Всі гроші, які ми платимо за транспортування газу (обслуговування газових мереж) йдуть до кишень Фігташа та К.         https://www.youtube.com/channel/UC-l9sf_-jswM1N4xAcMsTtw?fbclid=IwAR3ZfOrxr3ekru2DUI02wgWYczhNQn0-IvSZpUpjSj2p8kFJdiDRF3RZifc

 

«Брехня монополістів на обслуговувані газових мереж»

У коротенькому ролику видно жахливий стан гзогонів. Ще трохи і ми залишемся без газу. Тому, що труби перетворються на решето, а Фігташ вже і так втік з України.

Фігташ та К — ворюги. Але ж не усі робітники облгазу — падлюки. Чи може хтось пояснити, чи вкладав Миколаївоблгаз гроші в утримання газових мереж в належному стані? Чи не погіршився їх стан після надання мереж в оренду Фігташу?

Фигташ

Просто необхідно повертати у ком. власність газові мережі та вимагати від КМУ та ВРУ та президента ліквідації Нафтогазу і усих його дочірніх підприємств-прокладок.

Достатньо однієї державної кампанії, яка буде здійснювати видобуток газу. Однієї державної кампанії, яка буде обслуговувати газотранспортну мережу.  І населення України буде споживати свій газ по собівартості його видобутку та транспортування. Ніяких «кровосісів» і офшорів. Ніяких зарплат по мільйону в день. Керівників призначати на певний проміжок часу на відкритих конкурсах з зарплатою, яка відповідає рівню зарплат в Україні.

Крім свого дому у кожного з нас ще є своє місто та своя держава Україна.  Ніхто крім нас не наведе лад у нашому домі, місті, державі.

Єднаймося, поки ще щось залишилося в Україні,  та поки ще є кому єднатися…

Сергій Колєсніков, 04.02.21

1 комментарий

  1. Administrator

    Тяжко буде об`єднатися народу України, поки є такі адміністратори, як у группі «Вознесенськ — місто мрії» — він вдмовився публікувати це повідомлення. Дійсно, для чого вознесенцям знати, хто грабує їх та їхню Батьківщину. » У нашому болоті все спокійно!» Хай вимерзають та вимирають тихесенько.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.