Не пропусти

Розпочато розгляд електронної петиції до Вознесенської міської ради, яка набрала необхідну кількість голосів

Відповідно до Порядку розгляду електронних петицій, адресованих органам місцевого самоврядування Територіальної громади міста Вознесенська, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 17.06.2016 № 7, розпочато розгляд електронної петиції до Вознесенської міської ради про тарифи на газ.
Петиція карт.

Петиція набрала необхідну кількість голосів, а саме — більше 100. Наступним етапом буде її розгляд на засіданні постійної депутатської комісії, до компетенціїї якої входить розгляд піднятих питань.

Текст петиції:
У зв`язку з тим, що ціни на енергоносії (газ, електроенергія) перевищили платіжні можливості населення,
Базуючись на:
1. Статті13 Конституції України, яка говорить, що Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, …є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування …
2. Статті 8 Конституції України, яка говорить, що Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Спираючись на:
1. Дворічний досвід Єлизаветівської сільради Дніпровської області
https://youtu.be/RzMWAzVF-nw   Канал Україна https://youtu.be/DEBuPhG8U6U         Новости 9-го канала. Днипро.
2.Інформацію Верховної Ради України:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2234109280185825&id=100007603236639 342 млн гривень – зарплата за 2019 рік голови наглядової ради Нафтогаз України. 1 млн гривень в день заробітна плата. Влада (Президент, Кабмін, керівництво ВРУ) його покриває. Йому платять по мільйону в день тому, що він забезпечує найбільші корупційні схеми в Україні. Щоб він тільки мовчав та не допускав нікого до перевірок. 80 компаній-імпортерів газу в Україну. Це офшорні компанії зі Швейцарії, де нема газу. Їх прибуток – 2-3 млрд. доларів на рік. Це компанії-прокладки, які створені владою. Саме тому до перевірки Нафтогазу не допускають рахункову палату. Також влада не допускає перевірки усих грабіжницьких тарифів.

олігархи
Прошу:
1. Повернути газові мережі, які були (частково безоплатно, а частково тільки під управління) передані Миколаївоблгазу,  до ком. власності Вознесенської громади,
2 . Прийняти звернення міськради до ВРУ з вимогами:
2.1  Провести незалежний аудит діяльностікомпанії «Нафтогаз України».
2.2   Повернути у власність держави газотранспортну систему та підземні сховища газу.
2.3   Продавати населенню український газ протягом року без сезонних коливань  за ціною,  яка складається з собівартості газу та собівартостійого транспортування.
2.4  Стимулювати виробництво та росповсюдження в Україні вітроелектрогенераторів різної потужності, біореакторів, сонячних батарей та колекторів, акумуляторів електричної енергії. Це дасть можливість створити робочі місця та суттєво зменшити залежність від викопного паливата обсяги його споживання.
3.   Прийняти рішення на території громади припинити оплату газа до моменту виконання вимоги пункту 2.318.01.21

Автор петиції Сергій Колєсніков

http://voz.gov.ua/novini/3926-rozpochato-rozgliad-elektronnoi-petycii-do-voznesenskoi-miskoi-rady-iaka-nabrala-neobhidnu-kilkist-golosiv.html

1 комментарий

  1. Administrator

    Фахівці офсайту успішно оживили функцію «петиція». Мер та його команда не заважали збіру підписів. Адміністратори груп у соціальних мережах розміщали відповідну інформацію. Вознесенці зібрали необхідну кількість голосів. Відповідно до Регламенту розпочато розгляд електронної петиції.
    Залишилося не багато: депутатам разом з командою мера та підписантами з максимальною користю для громади використати отримані можливості.
    Готуємо свої пропозиції до розгляду петиції на засіданні постійної депутатської комісії, до компетенціїї якої входить розгляд піднятих питань.
    Прохання до Євгена Величко: Завчасно повідомити вознесенців про дату засідання та забезпечити можливість он-лайн участі вознесенців.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.