Не пропусти

Тридцять років ми будували незалежну Україну, а побудували собі гільйотину.

    Січень закінчується. Біля комп. +14  Треба передавати показники лічильників.

   Зайшов на сайт  обленерго:   Чинний тариф: «город+30км»: 1.68 грн з 01.01.2021.  Читав, що ВРУ забов`язала повернути 0.63 до 100КВт. Показники передам, але платити покищо не буду.

   На сайті Фірташа ціна за газ залишилася захмарною —  / грн за 1 м3 /9.91825.  А щоб мені стало легше жити, дорисували неіснуючий борг.  Просто необхідно розігнати цю банду шахраїв Фірташа — мало того, що ціну задрали на газ, то ще й дурять у самий нахабний та цинічний спосіб.   Ціна за транспортування: як завжди, приписали неіснуючий борг за попередній місяць та виставили нову суму за січень. Вона не така, як за попередній. Дивлюся, як розраховували: Наперсточники-махінатори! Навіть не вдається копіювати їх словоблуддя. Але таки прочитав, що нараховано, як і раніше. То чому ж сума не така, як раніше?!  Показники передам. Але платити покищо не буду.

Держава переклала на місцеві громади турботу про членів громади. Тому ми повинні не чекати на доброго царя, а вирішувати проблеми життєдіяльності громади самостійно.  Якщо рада та мер не поспішають це робити, то громада має право примусити своїх слуг за допомогою петиції. Подивився на петицію щодо тарифів за газ   http://voz.gov.ua/petic   — 94 зі ста необхідних. Це чудово, що з 243 людей, які читали петицію, кожний третій її підписав.  Але погано, що кожних двох ситуація з тарифним голодомором цілком влаштовує. Можливо, що текст петиції не є ідеальним — його написала одна людина. Але під час обговорення петиції в Раді вимоги можна відкорегувати колективним розумом. Але ж очевидно, що мовчати не можна. Зараз буду телефонувати своїм знайомим — треба ще всього 6 підписів. Сподіваюсь, що і ті, що читають цю статтю, зроблять аналогічно.  А наступну петицію варто спочатку опублікувати для обговорення у соціальних мережах , а вже спільний варіант вивісити на офсайті міста.

    Далеко не усі проблеми ми зможемо вирішити на рівні громади.  Ми просто змушені приймати активну участь не тільки у житті своєї громади, але й держави. Тому що корінь усіх нашіх проблем у нашій пасивності: «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).

   Каменюкою до винних у знищенні народу України та її пограбуванні ми не докинемо.

олігархиЗашморгНе дати чи забрати

Також очевидно, що походульками ми теж отримуємо дульку. Не платити по одинці — відріжуть і тоді кількість населення України ще більше зменшиться. А вихід простий та єдинний. Його бачуть всі. Але чомусь не виходить ЄДНАТИСЯ. Тридцять років ми будували незалежну Україну, а побудували собі гільйотину. Треба починати спочатку. Треба змінити політичну систему, яка віддала Україну разом з населенням у руки кількох ненажерливих олігархів. Вони отримують всю прибуткову частину бюджету, а тепер ще активно реалізують проєкт зменшення витратної частини бюджету. Цинічно, нахабно та безкарно вони урізають соціальні виплати — знищують пенсіонерів, інвалідів, … Доводять до банкрутства ФОП для того, щоб і їх знищити…

   Безкровно та у конституційний спосіб систему можна змінити шляхом виборів. Закон про вибори дає право висувати кандидатів ТІЛЬКИ від політичних партій. Серед 349 «партій» нема жодної, яка б ставила за мету зміну політичної системи. Тому необхідно створити свою народну партію у спосіб народної толоки. В Ісландії у такий спосіб народ створив свою Конституцію, вигнали економічних вбивць МВФ — і зараз живуть, як люди. Уже створено будівельний майданчик нашої партії

https://www.facebook.com/groups/156680402646200

А вже, об`’єдавшись у лави партії, ми зможемо відразу керувати країною. Достатньо буде створити групи швидкого реагування біля кожної газової контори та РЕС і перестати всім платити олігархам за наші природні ресурси, які продають нам по наших трубах та дротах. І нікого вже не зможуть відрізати слуги олігархів. І слуги народу у Верховній зраді будуть змушені приймати Закони не проти свого народу. І вибори можна буде провести дострокові після створення партії.

Мысль на неделюСкупий платтитьЯ др.такой старны...

І треба-то всього — навсього ОБ`ЄДНАТИСЯ. Досить бекати, як барани у стаді, яких стрижуть та ріжуть. Тілька партія зробить кожного з нас сильніше у мільйони разів та захистить кожного. Зрозуміло, що олігархи слово партія зробили для більшості чимось огидним та брудним. Але наша партія буде такою, якою ми її побудуємо. З усіма запобіжниками від розколу, зради та т.і. Іншого шляху вижити нам та спасти Україну просто не існує. Не треба вожаків і лідерів — їх можна купити чи вбити. Купити чи вбити Програму партії та її мету — НЕМОЖЛИВО, Створення партії почнемо з написання її програмних документів. Якщо не ми, то хто?

Сергій Колєсніков, 31.01.21