Не пропусти

НЕЗРУЧНА ПРАВДА

Єврейська Поліція на службі у Гітлера…
150 000 тис. євреїв служили Гітлеру…
Єврейська поліція n
Коли президент Ізраїлю Реувен Рівлін каже, що українці та ОУН причетні до масових вбивство біля 1,5 мільйона євреїв. Але не згадує про євреїв, що служили третьому рейху …то це що?https://www.youtube.com/watch?v=qeDZO1u9rwQ
НЕЗРУЧНА ПРАВДА !!!
Єврейська поліція (нім. Jüdischer Ordnungsdienst) — найменування «Служби порядку», — для забезпечення порядку, функції єврейської поліції можна розділити на три типи:
— виконання німецьких наказів, отриманих через юденрат або безпосередньо від окупаційної влади;
— виконання розпоряджень юденрата в зв’язку з його заходами: збір контрибуцій.
— задоволення внутрішніх потреб єврейської громади: охорона вулиць гетто, охорона входу і виходу з гетто. В Європі членами юденратів призначалося багато відомих єврейських громадських діячів, активістів єврейських політичних партій, релігійних і благодійних організацій. По ходу окупації німці створювали на територіях Польщі та СРСР гетто — закриті єврейські райони в великих містах. Для управління внутрішнім життям гетто було вирішено створити адміністративний орган, що складається з євреїв. Такий орган називався «юденрат» (нім. Judenrat — «єврейська рада»). було створено 101 «юденрат».
У повноваження «юденрата» входило реєстрація євреїв, забезпечення господарського життя і порядку в гетто, збір грошових коштів, розподіл провізії, відбір кандидатів для роботи в трудових таборах, а також виконання розпоряджень окупаційної влади.
Чому єврей йшов в поліцію?
По-перше, їх годували й одягали, а в умовах гетто це було важливо.
По-друге, поліцейському видавалася пайок…майже необмежена влада усередині гетто. Цим багато хто користувався і з часом багато поліцейських, колишні пристойні люди, повністю розбещувалися, перетворювалися на хабарників, корупціонерів і садистів.
Спочатку, до речі, євреї позитивно сприйняли створення єврейської поліції… вони сподівалися на поблажки і співчуття — все ж свої. Однак у міру швидкого посилення режиму в гетто поліцейські не знали пощади. Їх аргументом було: «Що ви від нас хочете: не ми, так німці зроблять це». Поліцейські в багатьох випадках були ще жорсткіше, ніж німці. Поліцейські не соромилися та ж розкопувати могили і виривати у небіжчиків золоті зуби.
Хабарництво і побори у варшавському гетто досягло астрономічних розмірів. Члени «юденрата» і єврейська поліція наживали на цьому шалені бариші. Наприклад, в гетто німцями було дозволено мати лише 70 хлібопекарень, паралельно ж існувало ще 800 підпільних. Вони використовували нелегально провезений в гетто сировину. За ідеєю, євреї, службовці в поліції і адміністрації повинні були б ховати їх від німців і радіти — більше євреїв-одноплемінників зможе вижити від додаткового хліба. На ділі ж власники таких підпільних хлібопекарень обкладалися великою «мздой» своєї ж поліції і «юденрата» — в разі відмови платити їх чекало викриття і смерть.
Єврейська поліція брала «мзду» також з контрабандистів, які привозять в гетто продовольство та інші речі. Контрабандним перевезенням товарів займалася, до речі, і сама єврейська поліція. Спочатку єврейські поліцейські мали можливість залишати межі гетто. Вони цим користувалися і щодня проносили продукти, які продавали по шаленим цінами. Через кілька місяців німецькі власті почали заарештовувати єврейських поліцейських поза межами гетто.
Поліція і агенти-євреї видавали німцям євреїв-підпільників. Навесні-влітку 1942 року у варшавському гетто почалися перші арешти і вбивства за списками, підготовленими ними. Доходило до абсурду. Наприклад, німець за походженням, адвокат Бенедиктович збирав для євреїв гроші, допомагав вибратися з гетто. За доносом єврея — агента гестапо він був заарештований і просидів дев’ять місяців у в’язниці!
«Юденрата»
Члени «юденрата», міцно пов’язані з поліцією, також тероризували населення гетто. «Юденрата» займався розподілом харчування в гетто, що давало серйозний привід для збагачення — в 1941 році надходження від продажу хлібних талонів становили понад дві третини доходів «юденрата». , В «юденрата» примудрялися брати мзду навіть з вуличних жебраків.
Члени «юденратів», поліцейські, шахраї і спекулянти, нажившись на смертях інших євреїв, могли відвідувати театри (в Варшавському гетто було 6 театрів), ресторани, кафе, купувати газети та користуватися іншими благами. Вони влаштовували пишні весілля, одягали своїх жінок в хутра і дарували їм діаманти!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=763834321154607&id=100025841378120&from_close_friend=1&notif_id=1612027460602178&notif_t=close_friend_activity&ref=notif