Не пропусти

Ілон Маск і Вознесенська петиція

На офіційному сайті Вознесенська розміщено петицію щодо тарифів на газ http://voz.gov.ua/petic.

Петиція карт.

 

 

 

    У пункті 2.4 петиції написано:  Стимулювати виробництво та росповсюдження в Україні вітроелектрогенераторів різної потужності, біореакторів, сонячних батарей та коллекторів, акумуляторів електричної енергії… Це дасть можливість створити робочі місця та суттєво зменшити залежність від  викопного палива та обсяги його споживання.

Тобто, наша петиція  співпадає з метою Ілона Маска: вимагая від уряду розвитку відновлюваних джерел енергії ми крім зниження тарифів, ще й боремося зі зміною клімату.

Ілон Маск пообіцяв $100 мільйонів за кращу технологію уловлювання вуглекислого газу

Один з найбагатших людей на планеті Ілон Маск оголосив про проведення конкурсу на кращу технологію уловлювання та зберігання CO₂. Глава Tesla та SpaceX вже давно назвав забруднення атмосфери вуглекислим газом «самим тупим експериментом в історії».

Климат меняется, а вы - нет

Уловлювання та зберігання вуглецю – один з методів боротьби з глобальним потеплінням та забрудненням навколишнього середовища. Технологія полягає у відділенні CO2 від джерела емісії, довгостроковій ізоляції та, можливо, перероблюванні вуглекислого газу. Сучасні ж технології уловлювання вуглецю залишаються малоефективними або економічно невигідними, пише Eco Technology.

Для того, щоб підстьобнути розробку ефективних технологій в цій галузі, генеральний директор Tesla Ілон Маск запропонував провести конкурс на кращу ідею, переможець якого отримає $100 мільйонів. Подробиці про умови конкурсу та виплату премії Маск пообіцяв опублікувати наступного тижня.

Маск вже неодноразово заявляв, що місія компанії Tesla – прискорити появу електричного транспорту та відновлюваних джерел енергії для розв’язання проблеми зміни клімату. Адже через обмежений обсяг викопних видів палива, людству в будь-якому випадку доведеться перейти на «чисті» джерела енергії. І дуже «нерозумно» не здійснити такий перехід якомога швидше, оскільки наслідки зволікання можуть виявитися згубними для планети.

«У найгіршому випадку, потрясіння та руйнування будуть серйозніше, ніж всі війни в історії разом узяті. Є сценарії оптимістичні та песимістичні. Близько 3% вчених вірять в оптимістичні. Близько 97% — в песимістичні. Це я називаю самим тупим експериментом в історії. Навіщо ж це робити?», – запитує Маск.

https://www.ecoburougcc.org.ua/index.php/ekologija-zhittja/chi-znaete-vi/5788-ilon-mask-poobitsyav-usd100-mil-joniv-za-krashchu-tekhnologiyu-ulovlyuvannya-vuglekislogo-gazu

А ти підписав петицію?

А тыСергій Колєсніков, 26.01.21