Не пропусти

Газова камера для українців – підпиши петицію!

Хто хоче продовжувати платити захмарні ціни за вкрадений у нас газ і за його транспортування по вкраденим у нас трубам, той хай не підписує петицію http://voz.gov.ua/petic

Петиція карт.

«Доборолась Україна до самого краю, гірше ляха свої діти її розпинають»

     Постанова КМУ від18 січня 2021 р. № 25 (2)   «Установити з 1 лютого 2021 р. на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 р., граничну ціну на природний газ … , на рівні 6 гривень 99 копійок за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість та плати за транспортування магістральними газопроводами до внутрішніх точок виходу з газотранспортної системи).ˮ

   На перший погляд – чудова Постанова.  Але …

Що на поверхні,  що приховано і що дає ця Постанова?

  1. з 01.02 21 нам дозволено платити 7 гривень за куб.

Але за січень у наших рахунках стоїть та сама ціна за газ та його транспортування , проти якої ми протествали. Обдурили і цього разу?

  1. 7 гривень, щонайбільше, діють тільки два місяці — до 31.03.21.    А  така хитра фраза – “на період дії карантину”означає, що можливий варіант , коли 6.99 введуть 1 лютого, а другого лютого карантин знімуть і ціна знов підскочить вище даху.  Обдурили і цього разу?

Таким чином,  наперсточники з  КМУ просто випускають пар з котла народного бунту.  А потім газовий заш морг знову  затягнуть.

Тому треба не просити на пару копійок знизити тарифи, а вимагати повернути нам вкрадений у

Нова валюта

 

нас природний газ, який за захмарними цінами  ворюга Фірташ продає нам по вкраденим у нас трубам.

100 свердловин на Полтавщині

   І тоді  наш український  природний газ буде закачуватися у наші українські підземні сховища і протягом всього року без цінових коливань буде продаватися нам по нашим трубам за ціною, яка складається з собівартості видобутку  та собівартості транспортування .

 

І не треба буде клянчити  субсидію  – це є також трюк наперсточників, які за допомогою субсидії:  по-перше, примушують нас регулярно платити (інакше не дадуть субсидію!) і , по-друге,    передають через наші руки з державного бюджету сотні мільярдів гривень до кишень Фірташа та К.

Сергій Колєсніков, 25.01.21

Дуже корисним буде максимальний репост. Дякую!

P.S.  Хто краде наші гроші?

Не інує ринку газу в Украіні. Є монополіст і є штучна ціна. Нічим не обгрунтована Різниця крадеться у народу України і виводиться за кордон ( і для ціни на ел.ен також) Держвний аудит Нафтогазу —  225 млрд гривнь виведено Нафтогазом з України та 75 млрд не доплатив в бюджет  наших грошей тільки Нафтогазом. А скільки вивели облгази Фірташа та К? Тому платити покірно і далі – ганьба! Де кримінальні справи ? Ця корупційна машина продовжує працювати.  Купували російський газ.  Але оформили через європейську біржу. Кабмін підзвітний ВРУ. ВРУ може прийняти  закон, яким передбачити продаж українцям дешевого газу.

https://www.facebook.com/telekanalZIK/posts/3912738335453660

Але Верховна зрада мовчить, Кабмін випускає пару, а Нафтогаз, Фірташ та К продовжують грабувати Україну та її народ.  Сотні мільярдів гривень вивозяться з України, а Уряд все глибже занурює Україну у боргову яму МВФ. Боржниками вже зробили і мертвих, і живих, і ненароджених.

Спочатку треба підписати петицію — http://voz.gov.ua/petic

А потім об`єднати зусилля заради гідного життя в заможній квітучій Україні https://www.facebook.com/groups/156680402646200

139792050_456447735762988_8978844661968359765_n