Не пропусти

Знищення України іде по усим фронтам — дійшло вже до самого необхідного для життя.

Повідомлення Громадської ради при Міндовкілля.
Пішла нова атака на агентства, підпорядковані Міндовкіллю. Варто оперативно написати звернення в уряд, в Мінекономіки (кудись іще?) з вимогою не віддавати. Навіть якщо такі листи були, зараз треба повторити — пам’ять в урядовців коротка
Шість асоціацій просять уряд поновити діяльність Мінагрополітики з тими функціями, які у нього були раніше
agropolit.com
Шість асоціацій просять уряд поновити діяльність Мінагрополітики з тими функціями, які у нього були раніше
Автор
Ось приблизний текст листа. Прошу керівництво ГР подивитись, може що підправити (у мене вийшло дуже емоційно), розіслати усім членам ГР офіційно і далі за процедурою. На жаль, не чіпляється ворд файл, тому заливаю текст. Кабінет міністрів України
Верховна Рада України
ГуляєЗашморг
Щодо необхідності залишити у підпорядкуванні Міндовкілля Державного агентства водних ресурсів, Державного агентства лісових ресурсів та Державного агентства рибних ресурсів.
Реагуючи на заяви міністра аграрної політики та продовольства, членів Комітету Верховної Ради України з питань агропромислового комплексу та окремих громадян, Громадська рада при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів розглянула питання оптимальної структури міністерства та вважає за необхідне зберегти існуючий порядок підпорядкування вищезгаданих державних агентств Міндовкілля.
Зокрема, ліс та водні об’єкти – річки, озера, болота тощо, є сьогодні важливими у першу чергу з міркувань збереження клімату. Значення гідрографічної мережі України не тільки у тому, щоб служити резервуаром води для поливу. Річки та інші водойми забезпечують життєздатність природних екосистем, якісне регулювання вологості і температури на усій території країни, а не лише на відносно незначній площі зрошуваних земель.
Бідний-багатий
Вода потрібна у першу чергу для питного водопостачання, але так само наповненість річок, водосховищ тощо важлива для функціонування водного транспорту, енергетики та інших сфер діяльності. Тому вузькогалузеве, аграрне підпорядкування Державного агентства водних ресурсів створить певні ризики. Що показав минулий посушливий рік, коли довелося обмежувати водоспоживання для деяких галузей господарства.
Про хибність спроб передати ДАВР під парасольку МінАПП говорить і історичний досвід. Спроби такого перепідпорядкування відбувалися останні 5-6 років регулярно. Це мотивувалося тим, що вода – це полив, а полив – це сільське господарство, високі урожаї, експорт зерна, валюта і т.п. і т.д. Хоча насправді вода – це клімат, це водність, це срібло і золото, яке поки що майже безплатно, хоча широкий загал і не схвалює зростання тарифів – тече з наших водопровідних кранів.
Я др.такой старны...
Вода – це клімат, а не розмінна монета. Об’єднання під одним міністерством природомістких агентств – це правильно і розумно. Довгий час це було аксіомою, це розуміли майже усі керівники держави Сподіваємося, що так залишиться і надалі.
Усі природні відомства — Держводагентство, Держлісагентство, Держрибагенство, Держгеонадра, Державне агенство з управління зоною відчуження — мають залишитися у структурі відновленого Міндовкілля.
Громадська рада відкрита до конструктивного діалогу.
https://www.facebook.com/groups/104126950091427/?multi_permalinks=1045981735905939%2C1045476182623161%2C1044269509410495%2C1044684306035682%2C1042380822932697&notif_id=1610730154727173&notif_t=group_activity&ref=notif
Будемо чекати на Вашингтона, чи будемо захищатися?    https://www.facebook.com/groups/156680402646200
Сергій Колєсніков, 21.01.21