Не пропусти

Що це – труднощі росту, некомпетентна команда, чи звичайнісеньке боягузство?

280px-Voznesensk_Altanka   Завтра о дев`ятій позачергова.

Сьогодні, напередодні, на офіційному сайті http://voz.gov.ua/novini/3861-sklykaietsia-pozachergova-chetverta-sesiia-voznesenskoi-miskoi-rady.html  так і висять всього два питання Порядку денного.

Серед проєктів рішень для позачергової http://voz.gov.ua/rkd-2021/3794-sichen.html нема третього питання.

Це означає, що завтрашня сесія не зможе прийняти рішення  «Про повернення у комунальну власність газового господарства, що було безоплатно передано облгазу,  та компенсацію витрат мешканцям громади, які вони понесли на газифікацію своїх осель (транспортування газу)».

Таке важливе питання, як повернення у комунальну власність газового господарства повинно бути прийнятим з дотриманням вимог чинного законодавства та Регламенту ради. Тому, що на Фірташа працюють кваліфіковані юристи. Вони через суд зможуть відмінити рішення сесії.

Вносити додаткове питання завтра, під час обговорення Порядку денного,  можна тільки за умови, що ці питання були підготовлені відповідно до вимог цього Регламенту (п.4 ст. 34 Регламенту http://voz.gov.ua/reglament.html    Тобто, проєкт рішення з цього питання разом з пояснювальною запискою треба було завчасно подати  секретарю ради.

Прийняття двох звернень – необхідна справа. Це продемонструє, що вознесенська громада, як і вся Україна, протестує проти тарифів, платити по яким населення не в змозі.

Але зараз нашій громаді ці звернення, як і попереднє особисте звернення мера, нічого не дадуть.  В сучасних українських реаліях це все одне, що вівці писати на ім`я вовка скаргу на самого вовка. Скоріш за все, тарифи на кілька відсотків знизять, а наше газове господарство залишиться у Фірташа.

137255933_1286590751726476_5762774426181406145_oЗашморг   Мукачовці ще у 2017 року повернули собі газове господарство. Не зрозуміло, що завадило нашому меру  зробити так, як вони. Сучасні комунікації дозволяють протягом лічених хвилин отримати з Мукачово копії усих необхідних документів.

Чи зробив це Євген Величко, дбаючи про свої особисті інтереси та інтереси громади, яка вибрала його своїм мером? Ми цього не знаємо. Але бачимо, що до Порядку денного позачергової  третє питання не включене.

І депутатів знову не видно та  не чутно.

Доводиться громаді дбати про особисті інтереси мера та тих, кому вони делегували свої права.

Хочеться вірити, що це – помилка росту. Що мер і депутати — хороші. І вони надалі будуть завжди з вознесенцями. Ми ж з ними у одному підводному човні, який тоне. Сплити ми зможемо тільки разом. Або — потонути.

А поки-що треба завтра (від -12 до -2, сніг) йти на сесію та збори після сесії допомогати своїм слугам захищати себе та тих, хто їх вибрав, від свавілля олігархів.

До зустрічі завтра о пів на дев`яту !

safe_image.php14.01.21,   Сергій Колєсніков

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.