Не пропусти

Електронна петиція

280px-Voznesensk_Altanka

Якщо завтра, 15.01.21 мер або депутати не ініціюють розгляд питання «Про повернення у комунальну власність газового господарства, що було безоплатно передано облгазу,  та компенсацію витрат членам  громади, які вони понесли на газифікацію своїх осель (транспортування газу)  , тоді доведеться збирати 100 підписів під електронною петицією.

Стаття 35. Регламенту  Суб’єкти подання (ініціатори внесення) питань на розгляд Ради

 1. Суб’єктами подання (ініціаторами внесення) питань на розгляд Ради виступають, міський голова, секретар міської Ради, староста, постійні, тимчасові контрольні комісії Ради, депутатські групи та фракції Ради, депутати Ради, виконавчі органи Ради, органи самооргані-зації населення, громадські та благодійні організації та жителі Територіальної громади міста Вознесенська на підставі рішення загальних зборів або в порядку місцевої ініціативи та на підставі розгляду електронних петицій.

Стаття 78. Електронна петиція, порядок її подання та розгляду

 1. Жителі міста можуть звернутися до Вознесенської міської ради з електронними пе-тиціями через інформаційний інтернет-портал Територіальної громади міста Вознесенська (www.voznesensk.org), вказавши суть звернення, прізвище, ім’я по батькові автора (ініціато-ра), адресу електронної пошти та поштову адресу.
 2. На інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська обов’язково зазначається дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.
 3. Електронна петиція оприлюднюється на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська протягом двох робочих днів. Дата оприлюднення є датою початку зборів під-писів на її підтримку.
 4. Електронна петиція, адресована Раді , розглядається депутатами за умові збору на її підтримку не менше як 100 підписів громадян протягом не більше 45 календарних днів з дня оприлюднення петиції.
 5. Електронна петиція, яка не набрала відповідної кількості голосів у встановлений термін (менше ніж 100 підписів протягом 45 календарних днів) розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян»
 6. Інформація про підтримку або не підтримку електронної петиції офіційно розміщу-ється на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська не пі-зніше наступного робочого дня після закінчення строку збору підписів на її підтримку.
 7. У разі визнання доцільними, пропозиції, викладені в електронній петиції, можуть реалізовуватися Радою шляхом прийняття відповідних рішень згідно цього Регламенту.

 Текст петиції:

   Прошу повернути у комунальну власність Вознесенської громади газове господарство, що було безоплатно передано облгазу,  та компенсувати витрати членам громади, які вони понесли на газифікацію своїх осель (транспортування газу).

Але розмістити  петицію на інформаційному  інтернет-порталі Територіальної громади не зміг – не знайшов такої кнопки.

Може хтось підкаже. як це зробити?

Сергій Колєсніков, 14.01.21

1 комментарий

 1. Administrator

  Петицію розмістив на офсайті. Чекаємо, коли відкриють підписку.
  http://voznesenskonline.com.ua — Розділ Новини – Електронні петиції http://voz.gov.ua/petic Надіслав текст петиції 15.01.21.5 о 16.50

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.