Не пропусти

Вставайте з диванів, вознесенці, а то на них і вимерзнемо!

Ну шо, синку137255933_1286590751726476_5762774426181406145_oГуляєimages136634307_880532056043363_7839375412172844070_n134394209_3891422224253125_5717805203517276931_n31162757_creenshot_2_large

Три дні тому була опублікована стаття, яку прочитали 694 вознесенця.

http://voznesenskonline.com.ua/mabut-ne-varto-shhe-na-shhos-ochikuvati-shanovniy-golovo-voznesenskoyi-gromadi

Мабуть не варто ще на щось очікувати, шановний Голово Вознесенської громади?

Ідею направлення звернення  щодо 30% від міськради, аналогічного нікопольчанам, та прийняття рішення про повернення до комунальної власності газвого господарства міста, аналогічно мукачівцям,  підтримали вознесенці у соціальних мережах. І мер особисто чув про ці вимоги під час обговорення тарифів у сесійній залі  та мітингу біля газової контори.

Але, схоже, щось у нього з головою сталось – забув.

І позачергову сесію не скликав. І до порядку денного наступної сесії 22.01.21 ці питання не включено  http://voz.gov.ua/novini/3855-sklykaietsia-chergova-chetverta-sesiia-voznesenskoi-miskoi-rady.html

Депутати теж, немов вже всі повимерзали – а як же представництво інтересів вознесенців, які довірили їм свої права?! І мер, і його підприємство, і депутати зі своїм бізнесом – теж змушені платити олігархам за вкрадені у нас природні ресурси та газові труби, але, як вівці, мовчать.

Ганьба меру! Ганьба депутатам!   Що у Верховній зраді, що у нашій місцевій – нема жодного народного представника. Пролізли по партійним спискам бандитських «партій», розділили портфелі і принишкли біля бюджетної корови.

Нам залишається зробити наступні кроки:

— писати листи меру про включення першими до Порядку денного наступної сесії двох питань:

  1. Прийняття Звернення щодо повернення наших «гробових» 30% від АЕС
  2. Про повернення у комунальну власність газового господарства

— прийти 15.01.21 (п`ятниця) на десяту годину до сесійної зали на зустріч з мером та нагадати йому, за що ми йому платимо гроші.

— Якщо не отримуємо обіцянки мера про включення до Порядку денного наших двох вимог, тоді треба буде якомога більшій кількості людей прийти 22.01.21 (п`ятниця) на 8.30 до виконкому та пропустити через свої ряди мера та депутатів, нагадуючи їм, хто у місті господар. Потім зайти усим до сесійної зали та допомогти слугам народу потурбуватись про зменшення своїх особистих витрат за газ та електроенергію, а заодне, і про вознесенців, що їм делегували свої права. І не виходити з зали допоки наші вимоги не будуть виконані.

— Домовитися усим мешканцям міста не платити за новими платіжками за січень. Під час карантину та ЛОХ ДАУНУ заборонено відключати за неуплату. А якщо газовщикам чи електрикам захочеться когось відключити від мережі, тоді не треба палити їх машини чи бити самих робітників. Соціальні мережі дозволять нам ще раз зібратися та піти усим миром поздоровляти з крещенськими святами керівників вознесенських представництв газових та електричних ворюг-олігархів. Ми примусимо їх особисто підключати тих, кого вони відключили.

safe_image.php

Вставайте з диванів, вознесенці! Інакше  вимерзнемо на них, як мамонти.

Сергій Колєсніков, Голова ГО ВЕА «Зелений світ», 13.01.21

Україна розграбована та пертворена у колоніальну «бананову республіку».  Населення катастрофічно зменшується. Бідних стає все менше — вони вимерають.

За тарифний зашморг та  перекриття нашого газу потрібно перекрити кисень саме тим злодіям, які це зробили. І дати під зад слугам народу — маріонеткам олігархів. А для цього треба єднатися. Бунт, Майдан?

Перекриття дороги

Це вже було. Нічого путнього з цього не вийде. Треба законним шляхом змінити політичну систему, що віддала Україну та її народ у брудні жадібні руки кількох злочинців. Як це зробити?     Елементарно :   1. Безкровно та у конституційний спосіб змінити   політичну систему можна тільки створивши народну політичну партію ( зараз на Україні нема жодної політичної партії, а є  349 кишенькових бізнес-проєктів олігархів)     2. Вже зараз з її допомогою взяти під контроль життя нашої громади     3. Через соціальні мережі ідею партіїї розповсюдити по Україні.   А тоді вже потужним всеукраїнським кулаком ( «Партия — рука миллионнопалая, сжатая в один огромный кулак») наносимо нищівний удар по системі «кровосісів.» Результат: безкровно, конституційно та гарантовано націоналізуємо природні ресурси, енергетичний сектор,… Живемо заможньо у багатій процвітаючій Україні.

Есть два вожака, которые надёжно и гарантированно приведут к победе — Идея и Программа. Лидера можно купить или убить . Убить Идею — нельзя.  А убивать того человека, который работает по Программе партии — бессмысленно. На его место станет любой другой. И продолжит работать по Программе. Да и реализация этой идеи не сложная. Она по карману каждому из нас. Мы продолжаем каждый выживать, кто как может, но принимаем участие в жизни партии возле своих ПК тогда, когда сможем.   Возможно иногда   нужно будет выйти на улицу для участия в легитимной хорошо подготовленной с прогнозируемым результатом массовой акции.

https://www.facebook.com/groups/156680402646200    Політична партія Людина Розумна

https://www.facebook.com/groups/156680402646200    Політична партія Людина Розумна

Чи хтось знає інший вихід?

2 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Прочитайте інфу на офсайті щодо проведення позачергової сесії. ВЕСЬ ФЕЙСБУК ГРЕМИТЬ.А Ви пишете що тиша.

  2. Administrator

    1. «Стулья утром. а деньги вечером» — статья размещена 13.01.21 в 02.30, а сообщение о внеочередной — вечером. Так, что не зря. Возможно, что и помогло.
    2. Проєкти рішень позачергової теж потребують вивчення. Схоже, що вони не зовсім відповідають здоровому глузду та вимогам протестувальників.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.