Уперше після президентських виборів: українці вважають нинішню владу гіршою за попередню

У грудні 2020 року 20% українців вважають, що нинішня влада краща за попередню. Водночас 30% мають протилежну позицію (що нинішня влада гірша), а на думку 41% опитаних, нинішня влада нічим не відрізняється від попередньої.Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

«Уперше після президентських виборів 2019 року кількість тих, хто вважає, що нинішня влада гірша за попередню, перевищила кількість тих, хто дотримується думки, що вона краща за попередню», – зазначають соціологи.

Нагадаємо, протягом 2020 року рейтинги партії влади та президента Зеленського продовжували падати, натомість зросла підтримка Порошенка та партії «Європейська солідарність». 

Також, 59% українців негативно ставляться до рішення Конституційного Суду про скасування системи електронного декларування та доступу до інформації про активи і доходи високопосадовців.

https://www.5.ua/suspilstvo/upershe-pislia-prezydentskykh-vyboriv-ukraintsi-vvazhaiut-nynishniu-vladu-hirshoiu-za-poperedniu-232076.html?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=1584&tqid=j6GucGkvW1AB.gLBfBnAFxzepb7n_Hc.Bk5B9EIB4Q