Найбільшою проблемою України є невизначеність курсу дій влади, вважає народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу «Велика політика» на «5 каналі».

«У нас вже більш як півтора року є новий президент, у нас понад рік є нова партія більшості, а ми досі не розуміємо, куди, власне, ця команда веде країну», – сказала Совсун.

«Ми як країна, готуючись до 2021 року, уявлення не маємо про те, а які пріоритети, куди ми як держава рухаємось. Добре, ми гасимо пожежу з коронавірусом, а окрім того? Який план? Яким чином ми будемо розвивати країну? Які пріоритети?» – сказала нардепка.

Вона наголосила, що своїм бюджетом країна зазвичай демонструє власні пріоритети.

«Ми виділяємо гроші туди, що є пріоритетним, що уряд, що влада, президент, партія монобільшості визначають як пріоритети. Ми бачимо якусь логіку пріоритетів: 2 млрд докинути до другого читання прокуратурі і забрати 4 млрд в освіти – це якась заявка на пріоритети», – зазначила депутатка.

«Нерозуміння того, куди все це рухається – це те, що створює дуже несприятливий економічний стимул. Коли незрозуміло – є сенс інвестувати в цю країну, чи немає, коли незрозуміло, хто зараз керує країною, хто ухвалює рішення, чи ми не змінимо завтра повністю план. І ця невизначеність є вкрай негативною тенденцією і цього року, і, боюсь, залишиться на наступний», – зазначила Совсун.

Нардепка наголосила, що її фракція не голосуватиме за проєкт Держбюджету на 2021 рік: «Ми не підтримували і попередні бюджети, не підтримували перше читання бюджету, тому тут ми якраз демонструємо послідовність», – сказала вона.

https://www.5.ua/polityka/ukraintsi-dosi-ne-rozumiiut-kudy-prezydent-ta-ioho-partiia-vedut-krainu-nardepka-231524.html?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=1584&tqid=nPWgPGchHREBrJqu8qhHxvIufLuj6TQMWJMXifQOjw