Укрпошта змушена буде з 1 січня нового року припинити доставку пенсій, якщо Кабінет Міністрів не розгляне питання про оплату державою послуги з доставки пенсійних виплат листоношами.

Про це написав гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський у Facebook.

«Сьогодні (23 грудня, – ред.) на Кабміні має бути розглянуто питання оплати державою доставки пенсій для 3,6 млн пенсіонерів. Після перегляду мінімальної зарплати тільки в частині єдиного соціального внеску Укрпошта заплатить на 500 млн грн більше, ніж у 2020 році, не враховуючи витрат на підвищення зарплат. Тому якщо питання не буде вирішене позитивно, Укрпошта буде змушена припинити доставку пенсій з 1 січня. Укрпошта не благодійний фонд і не може дотувати газети, листи та пенсії», – написав Смілянський.

Він додав, що у випадку, якщо держава не сплатить за послугу з доставки пенсій, також буде анульована і співпраця Укрпошти з ЄІБ і ЄБРР у частині залучення 100 млн євро – через збитковість державного поштового оператора. (І це при 2млн.гривень місячної зарплати Смілянського ?! https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2860263-anatomia-zarplati-smilanskogo-zavdaki-comu-nabigae-majze-2-mln.html     Адміністратор)

Пізніше Смілянський повідомив, що 23 грудня Кабмін не ухвалив рішення стосовно тарифів на доставку пенсій.

«Кабмін вирішив потримати інтригу з рішення по тарифам на доставку пенсій до завтра. Ну, що ж, тоді почекаємо», – написав він.

Нагадаємо, ухвалений Верховною Радою держбюджет на 2021 рік скоротив видатки на Пенсійний фонд на 8,5 мільярдів гривень.

https://www.5.ua/ekonomika/ukrposhta-prypynyt-dostavku-pensii-z-1-sichnia-iakshcho-derzhava-ne-zaplatyt-za-posluhu-smilianskyi-232655.html?fbclid=IwAR0gPsBZwhAZIz-EH8kUSrkqKEP2OQd_rAJ4LtSIvYshexnswILvJx0saSs