Щонайменше одна людина померла, ще близько 500 були госпіталізовані через невстановлену хворобу у штаті Андхра-Прадеш, що на півдні Індії.

Як передає The Guardian, сотні людей в місті Елуру почали непритомніти, відчули напади судом, нудоту та головний біль. У декого були ознаки епілепсії. Влада запевняє, що хвороба не передається від людини до людини.45-річний чоловік, доправлений до лікарні з цими симптомами, помер від серцевого нападу. За повідомленнями деяких ЗМІ, кількість госпіталізованих уже перевищила 800 осіб.

Спалах таємничого захворювання стався у штаті, який найбільше в Індії постраждав від пандемії COVID-19. Проте тести на коронавірус у всіх госпіталізованих були негативними. Не вдалося виявити й інших вірусних інфекцій.

Попередньою причиною нездужань нині вважають можливе забруднення їжі та води або ж отруєння повітряно-крапельним шляхом. Для проведення розслідування до Андхра-Прадеша вже прибули співробітники Всеіндійського інституту медичних наук.

Індія наразі на другому місці у світі за кількості хворих на коронавірус, та на третьому – за кількістю померлих. Штат Андхра-Прадеш був одним із найбільш постраждалих від COVID-19 у країні – тут виявили понад 800 тис. хворих.

Як повідомляв 5.UA, Тадж-Махал після півріччя карантину – у вересні знову почав приймати туристів.

https://www.5.ua/svit/v-indii-sotni-liudei-hospitalizuvaly-cherez-nevidomu-khvorobu-iaka-vyklykaie-epilepsiiu-231342.html?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=1584&tqid=neWiNGEhCk0BUxiFNcexCpvX42ghJSPlm.pJTGSHOA