Не пропусти

«Зри в корень». О.Бендер стоит в сторонке и нервно курит.

Моих грехов разбор оставьте до поры. Вы оцените красоту игры!

Редкая по красоте, цинизму и наглости афёра, которая стала возможной в условиях «никакого» населения, повальной корупции  и тотального разворовывания общенародной собственности, обнищания народа и рождения нового для Украины  олигархического клана, грабящего Украину и вывозящего за границу её богатства через оффшоры. Настала пора заняться разбором грехов.

Шкірзавод — біда нашого міста. Дурні голови посадили його на кришці підземного озера питної води. І до тепер мешканці міста платять за цей злочин своїм здоров`ям та передчасною смертю.  Купили завод в Італії. Але вирішили економити на трубах — проклали не ті, що по проекту. Токсичні стоки шкірзаводу швидко «з`їли» каналізаційні труби (вознесенці пам`ятають провали на вул. Жовтневої революції ) та будівлі і обладнання каналізаційних насосних станцій.  І це відбулося навіть при штатній роботі локальних очисних споруд на шкірзаводі, які дозволяли скидати у каналізаційні труби попередньо очищені стоки.

Каналізація шкірзаводу проходила через усе місто на очисні споруди (БОС) з двох причин:

1. Шкірзавод побудували на піщаній кришці підземного озера питної води, що робити було не можна . Але розуму вистачило хоча б очисні споруди (БОС) розмістити на глинах за межами міста.  2. Для того, щоб у токсичних стоках шкірзаводу могли жити бактерії БОС, їх необхідно було розбавляти побутовими стоками міста.

Обслуговував свою каналізацію шкірзавод сам, приймаючи до своєї труби стоки міста.

Багато каналізаційних стоків сплило з тих пір. Згнили труби та обладнання. Утримання каналізаційного господарства почало забирати багато коштів у приватного власника шкірзаводу.

Я пам`ятаю, як враждували мер міста і директор шкірзаводу. І як з не зрозумілої причини раптом зникла ця ворожнеча. Тепер вже очевидно, що їх примирив спільний гешефт.

Шкірзавод тихесенько вкрали у держави та вознесенської громади. А утримання його каналізаційного господарства непомітно переклали на міську казну та гаманці вознесенців. А через каналізаційні труби та БОС в кишені вознесенських авантюристів потекла валюта через оффшор на Кіпрі.  Там же, на Кіпрі, засвітилися і вознесенський шкірзавод, і взуттєва фабрика, і партія Петра Порошенка,…  І ті, хто за рахунок міста замінює каналізаційні труби. А місто ще втратило на цьому гешефті свої нові БОС, на будівництво яких з міського бюджету було витрачено дуже багато грошей — їх демонтували та розікрали, щоб не заважали «гешефту на лайні».  «Но никто не виноват».

Далі — гірше. Раз левова частина утримання каналізаційного господарства перекладена на місто, тоді приватний власник вирішив економити і на своїх локальних очисних спорудах.  Зараз вони не працюють. І токсичні стоки заводу скидають без попередньої очистки до каналізаційних труб. » И кто его знает, что там он скидает!» А, значить, і труби , і каналізаційне обладнання гниють ще швидше.

А бюджети міста, області та України (вознесенські аферисти знайшли собі подібних і у обладміністрації , і у  Кабміні) платять за обслуговування каналізаційного господарства приватного шкірзаводу десятки мільйонів гривень.

А апетитам аферистів нема кінця — навіть ремонт каналізаційного господарства здійснюють підприємства, які також засвітилися на Кіпрі.

Якщо б на Україні працювали правоохоронні органи, то організатори цього «гешефту на лайні» та їх подільники  вже б давно сиділи на нарах, а не на Канарах.

Поки що нова влада нюхає стоки на КНС та підраховує економічні вигоди від заміни обладнання. Але ж змінювати в першу чергу необхідно злочинну СХЕМУ КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА та керівників відповідних КП і відділів виконкому — подільників злочинного тандему аферистів.

Зміна влади у Вознесенську дає шанс навести лад у каналізаційному господарстві та припинити злочинний «гешефт на лайні». Для грошей міської казни є краще застосування, а тарифи на водовідведення можуть бути суттєво зменшеними.

shema-kanal-voznСхема розподілу каналізаційного господарства — схема злочинного «гешефту на лайні».

Каналізаційне господарство міста повинно бути цілосним та самодостатнім і мати одного господаря. А мешканці міста та його підприємства — підключатися до мережі на загальних умовах — «Це ж елементарно, Ватсон!»  А ви погляньте на цю маразматичну схему каналізаційних аферистів — вона «не налазе на здорову голову»: те, що нове — приватному шкірзаводу. А те, що гниле — на казну міста (області, України) та гаманці вознесенців . А БОС — невід`ємна частина каналізації, у злочинний спосіб відділена та виведена на Кіпр.

   Цікава деталь, тільки що прочитав, що місто ремонтує КНС-2А  https://www.facebook.com/groups/703062853870596/?multi_permalinks=819806485529565%2C819777978865749%2C818928175617396%2C818913058952241&notif_id=1607765011058436&notif_t=group_activity&ref=notif   Але ж згідно наведеної схеми розподілу КНС-2А є власністю шкірзаводу!? (її залишив собі приватний власник шкірзаводу тому, що вона не та давно збудована і не встигла згнити). Що це таке? Невже і нова влада буде утримувати каналізацію приватного шкірзаводу? Чи ще не бачила схему «гешефта на лайні»?

БІСівська схема власнків БОСу.

Ключові  питання: Кому знадобилося відривати по живому невід`ємну частину каналізаційного господарства — біологічні очисні споруди ? Хто насправді є кінцевим бенефіціарним власником (вигодоотримувачем)? Хто є цей місцевий Остап Бендер, який навіть із лайна робить валюту?

Нема сенсу повторювати те, що вже було опубліковане. Наведу тільки кілька  посилань. Кожен може знайти для себе потрібну інформацію, яка дає відповідь на ключові питання.

—    http://voznesenskonline.com.ua/video-tov-bos-firma-prokladka-bez-vlasnogo-mayna-voznesensk-mozhe-zabrati-z-orendi-komunalne-mayno/

ВІДЕО! ТОВ «БОС» фірма-«прокладка» без власного майна. Вознесенськ може забрати у фірми з оренди комунальне майно

http://voznesenskonline.com.ua/tov-bos-u-2017-2018-rokah-sistematichno-skidav-zabrudnyuyuchi-rechovini-u-vodoymi-ta-ne-vikonuvav-pripisi-ekologichnoyi-inspektsiyi

 

ТОВ «БОС» у 2017-2018 роках систематично скидав забруднюючі речовини у водойми та не виконував приписи екологічної інспекції

/

http://voznesenskonline.com.ua/privatna-kompaniya-z-voznesenska-tov-bos-z-ofshornim-korinnyam-benefitsiar-gromadyanin-kipru-mozhe-otrimati-bezpovorotnyu-subventsiyu-z-derzhavnogo-byudzhetu-u-130-tis-grn/   Приватна компанія з Вознесенська ТОВ «БОС», з офшорним корінням (бенефіціар громадянин Кіпру), може отримати безповоротню субвенцію з державного бюджету у 130 тис. грн.   Гарний екскурс по офшораним кампаниям.

http://voznesenskonline.com.ua/do-uvagi-spozhivachiv-poslug-tsentralizovanogo-vodovidvedennya/    роз’єднується сплата спожитих послуг з централізованого водовідведення підприємств ТОВ «БОС» та КП «Водопостачання м. Вознесенська».

—  http://voznesenskonline.com.ua/zvernennya-do-spozhivachiv-poslug-tsentralizovanogo-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya-u-zv-yazku-z-vstanovlennyam-novih-tarifiv/ ——

— Відомості про майно, яким Територіальна громада міста Вознесенська бере участь в статутному капіталі ТОВ «БОС», а також комунальне майно яке передано в управління, обслуговування, оренду, на баланс, тощо ТОВ «БОС»;
— Інформацію, яким чином Територіальна громада міста Вознесенська , як засновник ТОВ «БОС» бере участь в управлінні вказаним підприємством, призначення керівництва, формування тарифів та господарській діяльності;

—  перелік об’єктів, комунальної власності, що знаходяться в управлінні, оренді  та на балансі ТОВ «БОС»;

— перелік об’єктів, що знаходяться в управлінні, оренді  та на балансі ТОВ «БОС», що передані підприємству іншим засновником ТОВ «УШК».

— Копії схем каналізаційних мереж в цілому міста Вознесенська, і окремо комунальних, ТОВ «БОС» та інших підприємств;
— Інформацію про розмір коштів, виділених ТОВ «БОС» на ремонт та обслуговування мереж, що належать підприємству;
— Відомості про зауваження та пропозиції від Територіальної громади, що надавались ТОВ «БОС» на його пропозиції про підняття тарифів (звернення-оголошення) від 25 квітня 2016р та 16 серпня 2016р., відповідно до наказу Мінрегіонбуду «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтування її необхідності та про врахування позиції територіальних громад»;
— Копії документів про структуру тарифу на водовідведення ТОВ «БОС», що були надані НКРЕКП 10 серпня 2016 року, разом з заявою та розрахунками тарифів за встановленими формами з підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для розрахунків;
— Надати пояснення, чому КП «Водопостачання м. Вознесенська» не було передано майно Територіальної громади, що передано ТОВ «БОС», для прямого надання послуг водопостачання та водовідведення мешканцям, одним підприємством;
— Розглянути можливість, у випадку тимчасової неподільності каналізації комунальної та ТОВ «БОС», внесення пропозиції ТОВ «БОС»: про передачу КП «Водопостачання м. Вознесенська» каналізації на баланс, обслуговування, оренду, тощо. Враховуючи хронічну збитковість ТОВ «БОС»;

—   http://voznesenskonline.com.ua/kolektivne-zvernennya-voznesentsiv-shhodo-namiriv-kp-vodopostachannya-m-voznesensk-pro-pidvishhennya-tarifiv-na-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/    

Колективне звернення вознесенців, щодо намірів КП «Водопостачання м. Вознесенськ» про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення!

По-третє, у 2018 році з бюджету міста на реконструкцію КНС-1 було витрачено 6 млн. грн, з якою ціллю проводилася реконструкція та яка ефективність від цього проекту, якщо тарифи на послуги водопостачання та водовідведення не вдається втримати на рівні 2018 року?  

 

 —  (http://vozfor.net/threads/ooo-bos-ofshor-territorilnoj-obschiny-voznesenska.976

Город Вознесенск является соучредителем офшора ООО «Біологічні Очисні Споруди» (на Кипре) , конечным выгодополучателям которого, является
ЭЛИАНЕ ХАРАЛАМБУС.

http://vozfor.net/threads/pochemu-mehr-ne-prav.995/page-4#post-13594

Мэрия Вознесенска доверила кап. ремонт канализационного коллектора кипрской офшорной фирме, учредителем которой является уроженец С. Петербурга (возможно до сих пор гражданин РФ)- ЖАК А.В. и грифы секретности по канализации для местных «лохов», а россиянам можно схемы дать.
За фирмой также шлейф уголовных дел за неуплату налогов.

—  http://voznesenskonline.com.ua/voznesensk-mozhet-stat-rekordsmenom-knigi-rekordov-ukrainyi   За последние 2 года 11 млн.грн. потрачено на модернизацию КП «Водопостачання», приобретены супер-экономные и супер-дорогие насосы, списаны долги ТОВ «БОС», в 3 раза уменьшена арендная ставка ТОВ «БОС»

И что? А тариф опять будет увеличен на 20% ?  И врагов не надо, имея таких руководителей.

http://voznesenskonline.com.ua/tov-bos-takozh-proponuye-zbilshiti-tarif-na-vodu-na-4-17-grn-m3-vtsilomu-voda-dlya-naselennya-podorozhchaye-na-7-56-grn-m3     В одній статті все про БОС

http://voznesenskonline.com.ua/fgvfl-prodal-bazu-otdyiha-mechta-v-koblevo-s-70-skidkoy

документальна судова історія доведення до банкрутства ВОЗКО

— http://voznesenskonline.com.ua/tov-bos-narazi-dosi-nalezhit-kiprskomu-ofshoru-haralambus-eliana

ТОВ  «БОС» БІОЛОГІЧНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ», належить громадянці Кіпру ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА.

http://voznesenskonline.com.ua     ТОВ «УШК» ліквідовано, його правонаступником стало ПП «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ШКІРЗАВОД», БЕНЕФІЦІАРНИ якого ШИПОВИЧ ОЛЕКСАНДР та ПАГІАСІС КОСТАС

— http://voznesenskonline.com.ua/104932-2

  • борг по сплаті орендної плати за користування комунальним майном міста складає 2,2 млн.грн (99% — це борг ТОВ «БОС», який міський голова наполегливо хотів списати рішенням міської ради 2 місяці тому);

наявність двох підприємств, які забезпечують надання послуг з водовідведення призводить до збільшення вартості послуг, що негативно впливає на забезпеченість потреби в бюджетних коштах на оплату комунальних послуг та збільшує витрати населення (найбільший тариф по Україні на водопостачання та водовідведення – 44,28грн).

—  http://voznesenskonline.com.ua/sud-prityagnuv-do-admin-vidpovidalnosti-kerivnika-tov-v-tsentr-vishnyaka-s-v-za-finansuvannya-partiyi-bpp-cherez-ofshorni-shemi-koshti-konfiskovani   Суд притягнув до адміністративної відповідальності керівника ТОВ «В-ЦЕНТР» Вишняка С.В., за фінансування партії БПП «Солідарність» через офшорні схеми (кошти конфісковані)

—   http://voznesenskonline.com.ua/miska-vlada-planuye-vidiliti-85-tis-grn-tov-bos-iz-miskogo-byudzhetu    Міська влада планує виділити 85 тис.грн. ТОВ «БОС» із міського бюджету

—  http://voznesenskonline.com.ua/direktor-kp-vodopostacha-g-voznesenska-vdovichenko-a-g-dolzhen-podat-v-otstavku-i-poyti-sobirat-metallom-ili-voznesentsyi-i-dalshe-budut-platit-samyie-bolshie-tarifyi-na-vodu-v-ukraine   — Директор КП «Водоснабжение г. Вознесенска» Вдовиченко А.Г., должен подать в отставку и пойти СОБИРАТЬ МЕТАЛЛОМ

http://voznesenskonline.com.ua/kozhzavod-znovu-likvidovuyut-i-tov-ushk-viyde-zi-skladu-zasnovnikiv-tov-bos

Кожзавод знову ліквідовують і ТОВ «УШК» вийде зі складу засновників ТОВ «БОС»

http://voznesenskonline.com.ua/derzhaudit-sluzhba-ukrayini-nadala-propozitsiyu-miskiy-vladi-upr-kom-vlasnosti-podati-do-sudu-na-tov-bos

Держаудит служба України надала пропозицію міській владі (Упр. ком. власності) подати до суду на ТОВ «БОС»

— http://voznesenskonline.com.ua/derzhaudit-sluzhba-ukrayini-vkazala-na-nezakonne-zmenshennya-vmr-stavki-orendnoyi-plati-dlya-tov-bos-za-komunalne-mayno-mayzhe-v-4-razi-z-71-1-tis-grn-do-19-9-tis-grn-v-misyats-yaku-tov

Держаудит служба України, вказала на сумнівну оборудку по зменшенню міською радою ставки орендної плати для ТОВ «БОС» за комунальне майно майже в 4 рази, з 71,1 тис. грн. до 19,9 тис. грн в місяць, яку ТОВ «БОС» також на 99% не сплачує

http://voznesenskonline.com.ua/derzhaudit-sluzhba-ukrayini-nadala-propozitsiyi-vmr-pro-nedotsilnist-isnuvannya-tov-bos-v-teperishnomu-viglyadi-gromada-maye-viyti-z-chisla-zasnovnikiv-tov-bos-adzhe-tse-prizvodit-do-sht   Держаудит служба України надала пропозиції міській владі про недоцільність існування ТОВ «БОС» ( в теперішньому вигляді), громада має вийти з числа засновників ТОВ «БОС», адже це призводить до штучного подорожчання послуг з водовідведення.

http://voznesenskonline.com.ua/sud-priynyav-do-rozglyadu-novu-spravu-pro-viznannya-nediysnim-prodazhu-mayna-pat-vozko-vishhiy-gsu-napraviv-spravu-na-noviy-rozglyad

Суд прийняв до розгляду нову справу про визнання недійсним продажу майна ПАТ «ВОЗКО», Вищий ГСУ направив справу на новий розгляд

http://voznesenskonline.com.ua/misha-voznesenskiy-podav-ofitsiynu-zayavu-propozitsiyu-shhodo-orendi-komunalnoyi-kanalizatsiyi-voznesenska-yaku-ranishe-orenduvalo-tov-bos-i-u-yakogo-15-09-2017r-zakinchuyetsya-strok-orendi  — Міша Вознесенській подав офіційну заяву-пропозицію, щодо оренди комунальної каналізації Вознесенська, яку раніше орендувало ТОВ «БОС» і у якого 15.09.2017р. закінчується строк оренди

http://voznesenskonline.com.ua/50-07-grn-7-31-zlotih-tsena-na-vodu-s-kanalizatsiey-v-gorode-pobratime-vozneseska-polskom-g-radomsko-pri-sredney-zarplate-po-gorodu-35-869-grn  Средний житель Радомско, на свою зарплату может купить около 700 кубов воды с канализацией, а средний вознесенец не более 100 кубов

http://voznesenskonline.com.ua/byivshiy-direktor-voznesenskogo-zavoda-po-proizvodstvu-i-vyidelke-kozh-milliarder-vladelets-13-pao-nikolaevoblenergo-byivshiy-zampred-gosdumyi-rf-aleksandr-babakov-vklyuchyon-v-spisok-minf — Бывший директор Вознесенского завода по производству и выделке кож, миллиардер, владелец 13% ПАО «Николаевоблэнерго», бывший Зампред Госдумы РФ — Александр Бабаков

http://voznesenskonline.com.ua/voznesensk-eto-otritsatelnyiy-primer-ukrainyi-po-tarifam-na-vodu-kotoryiy-obsuzhdaet-vsya-strana   —

Вознесенск- это отрицательный пример Украины по тарифам на воду, который обсуждает вся страна

http://voznesenskonline.com.ua/pozitsiya-mishi-voznesenskogo-shhodo-krizi-u-tov-bos-spisannya-borgiv-ta-shlyahi-virishennya-pitan-borgami-tov-bos-pered-gromadoyu-i-tov-ushk-i-rivniy-miri-popovniti-statutniy-kapital   Позиція Міши Вознесенского, щодо кризи у ТОВ «БОС», списання боргів та шляхи вирішення питань — боргами ТОВ «БОС» перед громадою і ТОВ «УШК» у рівній мірі, поповнити статутний капітал ТОВ «БОС»

http://voznesenskonline.com.ua/?p=71604   Питання про реструктуризацію та списання боргу ТОВ «БОС перед громадою, знято з розгляду позачергової 31-ї сесії Вознесенської міської ради 31.05.2017.  Уже третья попытка и второй тихий уход. чтобы избежать большого скандала.

http://voznesenskonline.com.ua/?p=71022 Метаморфози оренди майна ТОВ «БОС» чи схема виводу коштів?

http://voznesenskonline.com.ua/?p=70554   порушення у БОС, які виявила НКРЕ

http://voznesenskonline.com.ua/?p=70065  Скандал з ТОВ «БОС» триває

—  http://voznesenskonline.com.ua/?p=62137  

Суддя по судовій справі купівлі майна за 11 мільйонів, вартістю 917 мільйонів ліквідованого ПАТ «ВОЗКО», за позовом ПАТ «Діамантбанк» заявив самовідвід. Справу передано на повторний автоматичний розподіл

http://voznesenskonline.com.ua/?p=61856   Борг перед громадою м. Вознесенська у майже 2 міл. грн. пропонують реструктуризовати на 15 років ( платіж 10 742 грн в місяць), що при рівні інфляції та девальвації в Україні, означає його фактичне прощення та списання

—  http://voznesenskonline.com.ua/?p=61864  

НКРЕКП повідомляє, що підвищила тарифи на воду у Вознесенську, на підставі листа

http://voznesenskonline.com.ua/?p=58727  спыльне зас. деп .ком. про списання 2,2млн

—  http://voznesenskonline.com.ua/?p=53792  Звільнити Лукова як представника громади у БОС

http://voznesenskonline.com.ua/?p=53584 НКРЕКП 60 порушень на БОС

http://voznesenskonline.com.ua/?p=53475 НКРЕКП за БОС

http://voznesenskonline.com.ua/?p=52944  Конкурс не проводився

http://voznesenskonline.com.ua/?p=52713   перенесення судового засідання на 17.05.17

http://voznesenskonline.com.ua/?p=48279  На засіданні Виконкому ВМР планується затвердити акт приймання-передачі з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат, по каналізаційній мережі з ремонту якої ведеться слідство в підозрі укладання неякісних труб, чим державі нанесено збиток у 9,5 міл.грн.

 http://voznesenskonline.com.ua/?p=46456   Доля т-ва БОС не визначена

http://voznesenskonline.com.ua/?p=46419 — Депутат Онча О.М. та по сумісництву бізнес партнер ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА (разом співвласники ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА БАЗА «ВЗУТТЯ») задекларував готівкою 820 тис. грн.

 — К сведению , Николаев в шоке — им повысили тарифы на воду и канализацию от 10 до 15 грн.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А мы проглотили повышение с 32 до 44 грн. — и ничего ?????????

http://vozfor.net/threads/voznesenskomu-deputatu-aleksandru-soe-ne-dali-v-arendu-uchastok-v-centre-goroda.1109/page-2

— Чому і як Луков протягує найвищі тарифи та перекачує гроші  з бюджету міста та кишень городян через каналізацію в оффшор

http://voznesenskonline.com.ua/?p=44310  Чи отримає ТОВ «БОС» нову ліцензію, в зв’язку з виявленням факту оренди без конкурсу комунального майна? НКРЕКП 4 квітня 2017р. починає перевірку ТОВ «БОС»

— Судове засідання по справі купівлі майна за 11 мільйонів грн., що вартувало 917 мільйонів ліквідованого ПАТ «ВОЗКО», за позовом ПАТ «Діамантбанк» перенесено

http://voznesenskonline.com.ua/?p=38976

http://voznesenskonline.com.ua/?p=38976

— Партія БПП в січні 2017р. повернула Хараламбус Еліана благодійні внески, перераховані нею через вознесенське ТОВ «В-Центр», за їх причетність до офшорної юрисдикції та заборону законодавством України фінансувати політичні партії, такими компаніями

http://voznesenskonline.com.ua/?p=37231 Город субсидирует кожзвод и Киприотку

http://voznesenskonline.com.ua/?p=36035   Закон про кінцевого власника офшора

http://voznesenskonline.com.ua/?p=35797 — откуда БОС имеет 3000дол. для Кипра и 1000дол для регистрации и сразу от 1000 дол. и каждый год за обслуживание от 3000 дол.

Екскурсію для громадськості по об’єктах ТОВ «БОС», також проводив Кістечка І.М., якого оф. сайт міста називає «головою правління ПАТ «ВОЗКО»- що вже другий рік як ліквідовано! (змінюються вивіски, а хазяїн залишається)

—  http://voznesenskonline.com.ua/?p=35194        Перелік об’єктів комунальної власності, що знаходяться в оренді ТОВ»БОС

http://voznesenskonline.com.ua/?p=34419   сдовий розгляд махінацій при продажі ВПКО

http://voznesenskonline.com.ua/?p=33550   Подання щодо скликання позачергових зборів БОС

http://voznesenskonline.com.ua/?p=33600  Сметана на НКРЕ. Дотации БОС та міськводоканалу, амортизаційні відчислення.

http://voznesenskonline.com.ua/?p=33432   опубліковано Статут БОС

—   http://voznesenskonline.com.ua/tov-bos-ne-fiktivne-pidpriyemstvo-zayaviv-kistechko-i-m-na-sesiyi-miskoyi-radi-i-zbirayetsya-v-sudi-tse-dovesti

«ТОВ»БОС» не фіктивне підприємство» заявив Кістечко І.М. на сесії міської ради і збирається в суді це довести

http://voznesenskonline.com.ua/?p=31226 Сметана на НКРЕ за повышение тарифов

— http://voznesenskonline.com.ua/voznesensk-eto-otritsatelnyiy-primer-ukrainyi-po-tarifam-na-vodu-kotoryiy-obsuzhdaet-vsya-strana

Вознесенск- это отрицательный пример Украины по тарифам на воду, который обсуждает вся страна.

http://voznesenskonline.com.ua/?p=29711  В-центр. 99% Харлампус (кожзавод)

— 27 января в выпуске «Событий» на «Украине» в 23.00 было сообщение о повышении тарифов на воду. Как пример самой дешевой воды было названо Днепропетровскую область, как самый большой тариф по Украине — был назван город Вознесенск.

http://vozfor.net/threads/kp-vodopostachannja-m-voznesenska.984/page-2#post-14805

http://voznesenskonline.com.ua/?p=27453 КНС-1 за счёт наших гробовых

Статья за офшоры, переклали расходы на город, а своими токсичными стоками гробят канализацию

….

І це далеко на повний перелік посилань на публікації стосовно афери з вознесенським шкірзаводом та його каналізацією.

Сподіваюсь, що нова влада міста зможе навести лад у каналізаційному господарстві свого міста. І встановить справедливі тарифи для населення та підприємств міста.

Сергій Колєсніков, 13.12.20

Україна розграбована та пертворена у колоніальну «бананову республіку».  Населення катастрофічно зменшується. Бідних стає все менше — вони вимерають.

За тарифний зашморг та  перекриття нашого газу потрібно перекрити кисень саме тим злодіям, які це зробили. І дати під зад слугам народу — маріонеткам олігархів. А для цього треба єднатися. Бунт, Майдан? Це вже було. Нічого путнього з цього не вийде. Треба законним шляхом змінити політичну систему, що віддала Україну та її народ у брудні жадібливі руки кількох злочинців. Як це зробити?     Елементарно :   1. Безкровно та у конституційний спосіб змінити   політичну систему можна тільки створивши народну політичну партію, починаючи з осередку у Вознесенську ( зараз на Україні нема жодної політичної партії, а є близько 300 кишенькових бізнес-проєктів олігархів)     2. Вже зараз з її допомогою взяти під контроль життя нашої громади     3. Через соціальні мережі ідею партіїї розповсюдити по Україні.   А тоді вже потужним всеукраїнським кулаком ( «Партия — рука миллионнопалая, сжатая в один огромный кулак») наносимо нищівний удар по системі «кровосісів.» Результат: безкровно, конституційно та гарантовано націоналізуємо природні ресурси, енергетичний сектор,… Живемо заможно у багатій процвітаючій Україні.

Есть два вожака, которые надёжно и гарантированно приведут к победе — Идея и Программа. Лидера можно купить или убить . Убить Идею — нельзя.  А убивать того человека, который работает по Программе партии — бессмысленно. На его место станет любой другой. И продолжит работать по Программе. Да и реализация этой идеи не сложная. Она по карману каждому из нас. Мы продолжаем каждый выживать, кто как может, но принимаем участие в жизни партии возле своих ПК тогда, когда сможем    https://www.facebook.com/groups/156680402646200     Возможно 1-2 раза в год нужно будет выйти на улицу для участия в легитимной хорошо подготовленной с прогнозируемым результатом массовой акции.

Чи хтось знає інший вихід?

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.