Не пропусти

Було б чудово, щоб євреї в Україні робили те ж саме, що вони роблять в Ізраїл

Ізраїль вкладе $450 млн бюджетних коштів у розвиток відновлюваної енергетики

Наталя Яковлєва | 02.12.2020 154

Ізраїль має намір виділити $450 млн бюджетних коштів на підтримку розвитку відновлюваної генерації і відмову від викопного палива.

Про це йдеться у представленому урядом Національному плані підвищення енергоефективності (National plan for energy efficiency), передає enerdata.net.

Документ передбачає досягнення 30% рівня частки ВДЕ-генерації у загальному обсязі генеруючих потужностей і скорочення обсягу викидів СО2 порівняно з 2015 роком на 17% до 2030 року.

Ізраїль має намір знизити рівень енергоспоживання на одиницю ВВП (порівняно з 2015 роком) на 11% до 2025 року і на 18% — до 2030 року. Це відповідає зниженню у середньому на 1,3% на рік.

Очікується, що реалізація плану дозволить скоротити споживання енергії в країні приблизно на 16,5 ТВт*год, що дозволить також скоротити викиди парникових газів на 7,5% (6 млн тонн).

План також передбачає заходи щодо зниження споживання електроенергії у комунальному секторі, реформу у галузі імпорту електроенергії, виділення грантів на проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності, введення системи рейтингу будинків з енергоефективності, підвищення енергоефективності у державних установах.

https://ecotown.com.ua/news/Izrail-vklade-450-mln-byudzhetnikh-koshtiv-u-rozvitok-vidnovlyuvanoi-energetiki/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.