Не пропусти

А для мера -поперЄдніка сонячна ел.станція є збитковою

Тасманія на 100% перейшла на відновлювану енергію

Наталія Федосенко | 02.12.2020 370

Тасманія повністю перейшла на електроенергію з відновлюваних джерел та підтвердила свій статус світового лідера у цій галузі. Штат першим в Австралії та одним із небагатьох у світі досяг цієї мети, повідомляє Tasmanian Goverment.

Це знакове досягнення було реалізовано, коли запрацював 29-й з 31 вітрогенератор в гавані Гранвіль. Коли дві останні турбіни будуть введені в експлуатацію, Тасманія отримає доступ до 10 741 ГВт-год відновлюваних генеруючих потужностей, що значно перевищує середньорічну потребу в електроенергії в 10 500 ГВт-год.

Тасманія використовує величезний потенціал відновлюваної енергетики держави, щоб допомогти зростати економіці та створити робочі місця в регіонах. Однак штат поставив за мету подвоїти генерацію з відновлюваних джерел енергії до провідного світового показника на 200 відсотків від поточних енергопотреб до 2040 року. Крім того, продовжується розвиток відновлюваної водневої промисловості в Тасманії в рамках урядової Програми фінансування на суму 50 мільйонів доларів США.

https://ecotown.com.ua/news/Tasmaniya-na-100-pereyshla-na-vidnovlyuvanu-energiyu

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.