Не пропусти

28 листопада — день без покупок

Автором ідею Дня є рекламіст Тед Дейв, який переконаний, що «реклама обманює, коли обіцяє, що ми станемо щасливішими, якщо придбаємо більше речей». Мета цього дня – звернути увагу на соціальні, економічні, екологічні та етичні наслідки сучасної культури споживацтва і дати зрозуміти людству, що крім товарів у світі є ще багато більш цінних і цікавих речей. Ця щорічна акція проводиться на знак протесту проти надмірного споживання в розвинених країнах, яке багато в чому нав’язане рекламою, а також проти нерівного розподілу матеріальних благ у світі.
Ресурсы природы не бесконечны: чтобы их сохранить, необходимо замкнуть и замедлить жизненный цикл всех вещей, которые производит и использует человек. Ноль отходов!
Нет описания фото.

1 комментарий

  1. 6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів (International Day for Preventing the Exploitation of the Environment in War and Armed Conflicts) Напередодні різдвяного розпродажу, наприкінці листопада в останню суботу в усьому світі відзначають День без покупок (Buy Nothing Day).

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.