Завтра, 21 листопада, в Україні почнуть діяти нові санкції за порушення карантину, проте поліція працюватиме на профілактику. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції.За словами голови Національної поліції Ігоря Клименка, згідно з нововведеннями, правоохоронці тепер можуть не тільки складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці приймати рішення щодо людей, які перебувають у громадських місцях або транспорті без одягнутих захисних масок.

«Поліцейські діятимуть насамперед превентивно, тобто спочатку зроблять зауваження. І тільки в разі відмови (надягти маску, – ред.) документуватимуть дії правопорушника», – пояснив він.

Нагадаємо, що 6 листопада парламентарі ухвалили законопроєкт, який передбачає штраф від 170 до 255 гривень за перебування без маски у громадських місцях та транспорті. Вчора, 19 листопада, президент Володимир Зеленський підписав закон № 1000-IX, що передбачає накладення штрафів за перебування без маски у громадських місцях.

https://www.5.ua/suspilstvo/u-politsii-rozpovily-iak-budut-shtrafuvaty-hromadian-bez-masok-229904.html?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=1584&tqid=kfy0MHonGU8BZBp6rXogNBkartFselzWxldwyqvCgA