Не пропусти

Віддайте гречку!

У Чернівцях кандидат від «Слуги народу» забрав з двору бруківку, бо за нього не проголосували

У Чернівцях кандидат у депутати забрав бруківку з двору, в якому обіцяв її встановити напередодні місцевих виборів-2020. За словами мешканців цього двору, саме так політик відреагував на те, що за нього проголосувала невелика кількість виборців, передає «Суспільне».

Доріжка з гравію, Чернівці

Місцеві мешканці розповідають: йдеться про кандидата від партії «Слуга народу» Владислава Пруського.

«Переважно його (Владислава Пруського – ред.) помічник тут бігав. Вони привезли ці поребрики, щебінь, бруківку», – каже один із мешканців будинку на вулиці Воробкевича Роман.

За словами Романа, кандидат у депутати під час зустрічі з виборцями пообіцяв побудувати доріжку в його дворі. Втім після волевиявлення роботи ще не встигли завершити, а політик приїхав і доручив забрати матеріали, аргументуючи це тим, що за нього «проголосували лише декілька людей».

«Він прийшов після виборів і нагло сказав, мовляв: «Ви за мене не проголосували, то я це все забираю», – підтверджує ще один місцевий мешканець Ігор.

Сам Пруський усе заперечує. Наполягає, що бруківку не привозив. Нагадаємо, що балотувався він по першому виборчому окрузі у Чернівцях, до якого входить і будинок по вулиці Воробкевича.

Заступник голови обласного комітету виборців Ігор Бабюк прокоментував ситуацію так: облаштування благоустрою за гроші кандидата може розцінюватися як непрямий підкуп виборців.

https://www.5.ua/regiony/u-chernivtsiakh-kandydat-vid-sluhy-narodu-zabrav-obitsianu-brukivku-bo-za-noho-ne-proholosuvaly-229316.html?utm_source=newzmate&utm_medium=email&utm_campaign=1584&tqid=j.S4a2J4ABYBF_MWSsd.A2I0dyzy08uq7ow2OUh6Zg

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.