Не пропусти

Із 2030 року Британія заборонить продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння

Із 2030 року Британія заборонить продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння

Велика Британія із 2030 року заборонить продаж нових автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Це на п’ять років раніше, ніж планувалося до того.

Про це повідомляє газета Financial Times з посиланням на неназвані джерела в уряді і промисловості, а також ВВС без посилання на джерела.

Заборона торкнеться автомобілів, що працюють на бензині і дизельному паливі.

Авто з гібридними силовими установками будуть заборонені до продажу на п’ять років пізніше.

Планувалося, що заборона на двигуни внутрішнього згоряння почне діяти в 2040 році, потім цю дату перенесли на 2035 рік.

За даними Financial Times, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон повідомить про заборону на наступному тижні. Пресслужба уряду країни відмовилася коментувати цю тему.

Заборонити продаж нових автомобілів на бензині і дизельному паливі планують багато європейських країн. З 2025 року їх заборонять у Норвегії. З 2030 року від них відмовляться у Нідерландах, Данії, Швеції, Ісландії, Ірландії, Словенії. З 2035 року заборонити планують в американському штаті Каліфорнія. Із 2040 року – у Франції.

https://hromadske.radio/news/2020/11/14/z-2030-roku-u-velykiy-brytanii-zaboroniat-prodazh-avto-z-dvyhunamy-vnutrishn-oho-zghoriannia

1 комментарий

  1. Буквально минулого тижня (2 травня) влада Амстердама оголосила про те, що вже з 2030 року по місту буде заборонено їздити бензиновим і дизельним авто. Залишаться тільки електромобілі і транспорт на водні. Як бачимо, навіть гібридам вже не проїхати.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.