Не пропусти

Ставай на захист довкілля

Єгор Фірсов Народний депутат VII-VIII скликань; Екс-голова Держекоінспекції України

 09 листопада 2020, 07:54
firsov

У п’ятницю оприлюднили результати місцевих виборів у Києві. Як то кажуть – не пройшло і двох тижнів, бо за чверть цього часу встигли провести вибори і майже встановити результат у США. Але чому в нас так довго рахували – то інша тема для окремого розслідування.

Згідно результатів Київських виборів – наша команда «Екологічна альтернатива» не потрапила до Київради і отримала меньше необхідних 5% голосів. Незважаючи на це, я вважаю, що ми отримали дуже добрий результат.

По-перше, за 75 днів до дня виборів ніхто навіть і не чув про «Екологічну альтернативу». Попри це наш результат вищий ніж у партій, які існували роками, витратили мільони на рекламу і мали присутність на центральному телебаченні. Ми випередили Радикальну Партію Олега Ляшка, Еко Партію Борислава Берези (який на минулих місцевих виборах увійшов до другого туру) Наш край, Пропозиція (партія мерів) і багато інших.

По-друге, за останні десятки років ми змогли вперше сформувати команду справжніх сучасних екологів, кліматологів, зоозахисників, урбаністів, юристів у галузі охорони довкілля, екологічних активістів. Відомі організації «Єдина планета», «Хутроoff», «Зелена Альтернатива», – стали для нас справжніми партнерами.

І по-третє, у Києві ми запустили тренд на вирішення екологічних проблем. Змусили у конкурентній боротьбі майже кожного кандидата, включаючи діючого мера, говорити про вирішення екологічних проблем міста. Майже на кожну нашу акцію реагував своєю дією мер Віталій Кличко.

Цим аналізом я хочу підвести до одного – ми продовжимо ще більш наполегливо працювати над питаннями з охорони довкілля і цього разу не тільки у Києві, а й по всій Україні – від Ужгороду до Маріуполя.

Ми плануємо відкрити наші осередки в усіх обласних центрах, а далі – в усіх містах по країні. Тобто створити в Україні справжній рух за довкілля.

Щоб українець зрозумів, що від того, чим він дихає, яку воду п’є, яку їжу вживає – залежить рівень здоровья, тривалість життя його та його дітей, батьків та онуків.

Тож якщо у Вас є бажання відкрити осередок у вашому регіоні або просто стати частиною нашої великої команди якщо набридло дихати брудним повітрям, жити біля сміттєзвалища чи спостерігати за тим, як рубають ліс – обов’язково приєднюйтесь до нас за посиданням тут.

Завдань в нас дуже багато. Нам треба терміново припинити засмічення країни побутовими відходами. Для обміну найкращими європейськими практиками налагодити партнерські відносини з екопартіями Європи, які зараз системно виграють вибори.

Ми маємо змусити підприємства- забруднювачі модернізуватись, особливо в напрямку захисту атмосферного повітря. Вважаю, що ще одна наша місія – нарешті покласти край незаконній рубці лісу. Добитися справжньої реформи державного екологічного контролю, ухвалення радою зоозахисних законопроектів та нарешті почати освітні проекти з охорони довкілля. Бо сучасний погляд на світ, особливо в галузі охорони нашого спільного довкілля – це основа прогресу країни.

Тому приєднуйтесь – буде нелегко, але дуже цікаво.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/firsov/5fa8d9816155a/#comments

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.