Не пропусти

Папа: Війна – заперечення всіх прав й агресія проти довкілля

У контексті Міжнародного дня запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів Папа нагадав, що справжній розвиток вимагає зусиль задля запобігання війнам, пише VaticanNews.

«Війна – це заперечення всіх прав та драматична агресія проти довкілля. Якщо хочемо справжнього цілісного людського розвитку для всіх, необхідно невтомно тривати в зусиллях, спрямованих на запобігання війні».

Ці слова, що почерпнуті з енцикліки «Fratelli tutti», з’явилися у Твіттері Святішого Отця в п’ятницю, 6 листопада 2020 р., в день, коли, починаючи від 2001 року, відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів.

Завданням цього дня, проголошеного ООН, є посилити чутливість міжнародної спільноти до шкідливих наслідків, які навколишньому середовищу завдають збройні конфлікти. Бо війни не лише відбирають життя у солдатів і мирного населення за допомогою зброї, але вбивають чи створюють загрозу для життя, знищуючи природні ресурси, унеможливлюючи обробляти сільськогосподарські угіддя, причиняючись до опустелення та знеліснення, а також до викидів токсичних речовин.

https://www.ecoburougcc.org.ua/index.php/ekolohichni-novyny/5625-papa-viina-zaperechennia-vsikh-prav-i-ahresiia-proty-dovkillia

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.