Не пропусти

Інформаційний булінг КСУ: що малюють і що ховають ЗМІ ?

   ks Буря у склянці води.    25 жовтня відбулися вибори, а вже через добу на вуха та очі стомленого електорату  обрушився шквал інформації  про антиконституційне рішення Конституційного Суду України (КСУ).

 

 

Коли докотився дев`ятий інформаційний вал булінгу (цькування) КСУ, то всі почули попередження Президента, що рішення Конституційного Суду веде до кровопролиття та загибелі держави.

pr-zelenskiy

 

Тому необхідно визнати рішення КСУ нікчемним, а сам КСУ необхідно розігнати . А те, що таке рішення проблеми є антиконституційним – дрібниці. Я прийняв таке рішення, а  переможців не судять. https://rus.lb.ua/news/2020/11/02/469593_zelenskiy_audioobrashchenii_sn.html

 

Перша реакція.  Усі ЗМІ в один голос волали про поганий КСУ. Захотілося бігти під стіни КСУ та палити там шини, кидати димові шашки та розганяти суддів КСУ.

protesti-ksuАле …. Київ далеко, грошей нема,  шашок нема …

 

 

 

Але є інет і бажання подивитися на підводну частину цього інформаційного айсбергу.

3-mln-vid-mami

 

Без сумніву – рішення КСУ погане. І сам КСУ, як і вся судова система України,  погані. І Конституцію України гвалтують, усі, хто забажає…

 

 

Але ж розігнати Конституційний суд у неконституційний спосіб? Може бути ще гірше. Щось тут не так.  Тай навіщо це робити у пожарному порядку, поки всі знаходяться у стані шоку?

Схоже, що нас знову намагаються обдурити.   Не вірю я Президенту, не вірю приватизованим ЗМІ.  Не покидало відчуття, що все не так, як  його малюють. Не піду я масовиком у гарно поставлене шоу під стінами КСУ, куди мене штовхають ЗМІ. Спробую розібратися,  що ж відбувається насправді.

sledovatel

У цій кримінальній справі занадто багато невідомих і занадто багато злочинців. Докопатися до істини дуже тяжко. Через тиждень зрозумів, що не дійду до неї, поки не знайду  відповіді на питання :

    Кому це вигідно?   Тільки натякнув Гуглу, що мені потрібно, як він видав дві цитати:

«Дайте мне средства массовой информации, и я из любого народа сделаю стадо свиней» Геббельс

«Дайте мне контроль над выпуском денег в государстве, и мне плевать, кто будет писать его законы».   (Майер Ротшильд)

Історія без зайвих слів надала обидва ключі від кухні, де заварили  кашу «КСУ».

Фінансові потоки України вже давно контролює МВФ. І йому не важливо, яка з кишенькових партій олігархів має більшість у ВРУ.  Депутати  стабільно та покірно приймають ті закони, які пише МВФ.   Держава вже давно перетворена у колонію. Вивозиться сировина та дешева робоча сила по безвізу. Зайве населення знищується.  Саме про це говорив Майер Ротшильд https://news.pn/ru/public/99657

ЗМІ вже давно належать олігархам.   А справедливість вислову Геббельса яскраво підтверджують  вибори народу України : хіба б могли нащадки запоріжських козаків у вільному волевиявленні віддати гетьманську булаву  уголовникові або клоуну —  маріонеткам олігархів?

Виходить, що права Юля :

yulya«Цель устроенной властями информационной кампании — смести этот суд, оставить распродажу земли и стратегической собственности страны в силе, а на место действующего Конституционного Суда поставить карманных марионеток, которые будут обслуживать политику колонизации страны»   https://rus.lb.ua/news/2020/11/02/469608_timoshenko_svyazivaet_situatsiyu_vokrug.html

Кому ще хочеться йти під стіни КСУ?

Зовсім не те треба робити.

Гугол вам у допомогу.

narod-i-vlast

«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).

Сергій Колєсніков, 06.11.20

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.