Не пропусти

Зустріч двох мерів 02.11.20

       Не варто грати у вибори  крапленою колодою злочинної системи, що перетворила Україну у колонію, грабує та знищує її народ та природу  https://news.pn/uk/blogs/243629

Але мені не все одне, хто і як буде керувати містом.

Вибори відбулися. Офіційних результатів ще нема. Але вже відомо, що Луков зі своєю командою програли.

У міста з`явився шанс, що ним будуть керувати люди, які прийшли до влади не для того, щоб накрасти та втекти.

Для мене це чудова новина, тому що для мене мер –Луков, це:

— хвороби та вимирання вознесенців внаслідок вживання питної води, отруєної радіонуклідами ЮУ АЕС та нітратами підземного озера. А також внаслідок отруєння повітря нескінченим потоком автомобілів, які повзуть через усе місто замість того, щоб їхати об`їзною дорогою.

— утримання за рахунок вознесенців та міського бюджету каналізаційного господарства приватного шкірзаводу.  А також – розкрадені міські очисні споруди та підтримка приватного підприємства БОС, через яке гроші з кишень вознесенців перекачувалися через Кіпр у кишені місцевих казнокрадів  http://voznesenskonline.com.ua/privatna-kompaniya-z-voznesenska-tov-bos-z-ofshornim-korinnyam-benefitsiar-gromadyanin-kipru-mozhe-otrimati-bezpovorotnyu-subventsiyu-z-derzhavnogo-byudzhetu-u-130-tis-grn

— призначення керівниками  підрозділів та КП а також заступниками не фахівців, які перемогли  на відкритих конкурсах, а людей, які довели свою відданість меру.

— «розпиляні» 25 мільйонів, які залучив до міста нардеп Лівік для будівництва комунальної сонячної електростанції

— відсутність роздільного збору сміття та токсичних відходів ( ртутні прилади, батарейки, тощо)

—   …

Після 25 жовтня настала тиша. Місто чекає зміни влади і змін на краще.

Закони про вибори, Про місцеве самоврядування , Регламент міськради та інші документи однозначно описують процедуру.

Тому дуже дивним було звернення Лукова і його заступників до Величко і його команди https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1274725259527644&id=100009705457358     А також багато питань виникло і до відео відповіді

https://www.facebook.com/velychko.yevhenii/posts/400248484480004

Чому Луков та К так спішать покинути свої кабінети? Їх поки що ніхто не гонить – треба продовжувати роботу, за яку вони отримують гроші. І робити все те, чим вони у чотири голоси намагаються залякати  своїх переможців?

«Вже тиждень пройшов – ми вас тут ще не бачили,»- так каже мер у своєму зверненні. А під тим самим зверненням стоїть відповідь Величко : «Хочу зазначити, що особисто був у вівторок 27 жовтня у вас в кабінеті на зустрічі ( за участю Сметани, Путія, та Хімія), яку сам ініціював та говорив про передачу справ»

Один з двох мерів бреше.  Я переконаний, що Луков. Тому, що кілька разів ловив його на брехні. Не думаю, що новий мер починає свою роботу з брехні.

«Приступайте до роботи» — а як же законна процедура? ( офіційне оголошення результатів виборів, сесія, затвердження повноважень команди, … ). Схоже, що Луков і К хочуть скоріше втекти, завантаживши нову команду текучкою для того, щоб у неї не вистачило часу на аудит.

« У вас є … ремонти доріг, дахів…»  А як же аудит?. Що було у вас? Що ви фактично зробили і скільки фактично витратили. Дочекайтесь висновків аудиту, а потім вже ідіть або на нари, або на Канари.

Не варто, на мій погляд, Величко грати зі старою владою у «дурака» їх крапленою колодою.   Нічого не дасть цей КВН у понеділок. І мер, і вся його команда протягом 80 хвилин будуть вішати локшину на вуха про те, які вони білі та пухнасті. Кожен по 80 хвилин – доби не вистачить. Тай не варто ризикувати підчепити якусь заразу – місту потрібна здорова влада.

Я не піду на це пусте дійство.

Буду чекати офіційного вступу нового мера на свою посаду та презентації його плану дій та нової команди.  А також формування нового депутатського корпусу.

Аудит є обов`язковим – ті, хто витрачав бюджетні кошти повинні отримати подяку або  підозру за свою роботу.

Інакше нова влада ще до початку своєї роботи стане корупційною.

Зрозуміло, що мер – не цар, який вирішує все. Без підтримки депутатів він не зможе реалізувати свої плани. Але  від мера залежить багато. Якщо депутати заважатимуть змінам на краще, у мера є можливість звернутися до народу.

Якщо народ захоче змін , то депутати не зможуть цьому завадити.

Здоров`я новому меру і його команді та успіхів у роботі на благо громади!

   «Пусть мысли ваши будут заняты только тем, что истинно и честно, что справедливо и чисто, что достойно любви и восхищения, тем, что во всех отношениях хорошо и похвально … И Бог мира будет с вами». (Филипийцам 4:8,9) 

 

Сергій Колєсніков, Голова ВЕА «Зелений світ»

1 комментарий

  1. Олександр

    Необходимо прийти и настойчиво показать новому мэру требования избирателей за проведение полного аудита уходящей власти!!!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.