Не пропусти

Хто винен, що Конституційний Суд в Україні є антиконституційним?

У одного мудреца спросили : «Почему бедные более приветливы и менее скупы, чем богатые?»  Посмотри в окно, сказал мудрец, что ты там видишь? Вижу, как дети играют во дворе, … А теперь посмотри в зеркало, что ты там видишь? Вижу себя.   Вот видишь, и окно и зеркало из стекла. Но стоит добавить к стеклу немного серебра – и уже видишь только себя.   «Богатство часто бывает концом одной нищеты и началом другой – нравственной». (Сенека).

А судді хто?

ks

Склад Конституційного Суду України (Стаття 5 ЗАКОН УКРАЇНИ  Про Конституційний Суд України)    Конституційний Суд України складається з вісімнадцяти суддів Конституційного Суду України.

Президент України, Верховна Рада України та з’їзд суддів України призначають по шість суддів Конституційного Суду України.

Стаття 20. Вибори Голови Конституційного Суду України

Голова Конституційного Суду України обирається на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України зі складу суддів Конституційного Суду України

Таким чином,

6 суддів призначає Президент    – його вина, що маємо  такий конст.суд.

6 суддів призначає ВРУ               — її вина, що маємо  такий конст.суд.

6 суддів призначає  з’їзд суддів   — їх вина, що маємо  такий конст.суд.

Кто саме винен, що маємо саме таких суддів КС?  Судді в Україні від народу не залежать. Саме тому вони працюють на себе та на тих, хто їх призначає. Останні рішення  конст. суду чітко показують, на кого вони працюють.

ВРУ та Президента вибирає народ. Логічно, що винен народ, що обрав такого Президента та таких нардепів.  Така версія цілком влаштовує владу. Тому що перекладає відповідальність з хворої голови на здорову. І робить народ ще пасивнішим – «від нас нічого не залежить».

Але якщо проаналізувати політичну систему України та її виборче законодавтсво, то стає очевидним, що від народу залежить зовсім мало.  Система  побудувала таку «демонократію», яка нічого не має спільного з Демократією, як владою народу.  Система предала владу в Україні кільком олігархам.  А ті за допомогою своїх кишенькових бізнес-проектів («політичних партій») позбавили народ можливості змінити систему мирним щляхом. Засліплені сяйвом награбованого золота, вони не бачать, що залишили для народа тільки стихійні бунти, революцію та пограбування награбованого.

Заметушилися і нові власники України-колонії, і Президент бананової республіки,  і ВРУ. Кричать:»Тримай вора!»   Справжні злодії –  міжнародні банківські структури та їх українські маріонетки — олігархи, які керують країною всі роки «незалежності», дали команду своїм маріонеткам зробити вигляд боротьби з «поганим КС». Але ж саме вони і є ті вори, що винні у прийнятті останніх рішень КС.

Переконаний, що система примусить КС  відмінити свої останні рішення. Також переконаний, що система не прибере жодного бар`єру у виборчому законодавстві, які відділяють демонократію від демократії.

А, значить, Україна і надалі все глибше і глnarod-i-vlastибше буде занурюватися у боргову яму банкірів, злидні та вимирання населення. Допоки життя стане таким нестерпним, що втрачати вже стане нічого. І гряне грім бунтів та революції. Якщо ще залишаться люди, які на це здатні.

Однажды ученик спросил у Мастера:  «Долго ли ждать перемен к лучшему?»  «Если ждать, то долго»,-  ответил Мастер

Сергій Колєсніков.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.