Не пропусти

Вибори без вибору.

   І як це ми обираємо — може, колода мічена? Ті ж самі тузи і ті ж самі шістки. Тусуються, тасуються. Ділять портфелі, сплять на засіданнях, давлять кнопки. (Ліна Костенко, «Записки українського самашедшого»)

 

Чи є можливість за допомогою виборів змінити політичну систему, що  перетворила Україну у колонію, грабує та знищує її народ та природу ?!

Хіба це демократичні вибори, коли людей примушують вибирати кандидатів серед кількох приватних бізнес – проектів (політичних партій)  «кровосісів»-олігархів?  Перші номери у  списках – політичні повії, які вже зарекомендували себе покірними гвинтиками системи.  Для вознесенців така демократія – це коли чотири вовки (політичні партії) і одна вівця вирішують на виборах, що у них буде на обід.

Навіть, якщо людям вдасться зібрати збори та прийняти рішення про відкликання депутата,  він залишиться депутатом, якщо господар партії не захоче вигоняти гарного слугу. І навпаки, керівництво партії може «підігрівати» виборців з метою позбавити мандата порядну людину, яка буде голосувати за інтереси виборців, а не господаря партії.

Єдине, що поки-що залишили людям – це вибори мера. Але реалізувати таку можливість здатне тільки громадянське суспільство, якого нема. Тому й балотуються у мери тільки олігархи місцевого розливу або за гроші партії.

narod-i-vlast

Я проти злочинної політичної системи. І я не буду приймати участь у цих виборах без вибору.

Я проти злочинного угрупування, яке скупчилося біля владної годівниці  і на кожних виборах лізе до неї під іншими прапорами. Нема сенсу перераховувати факти казнокрадства. Достатньо подивитися на результат їх правління – хвороби та вимирання населення.

ОНКОзахворюваність на 100 тисяч населення за 2018 рік:

 по Україні                                 356,1

по Миколаївській  області      392,5

по Вознесенську                      471,8

Показники взяті з трьох офіційних джерел : 1. Канцер-реєстр України .  2. Лист Управління охорони здоров`я Миколаївської обладміністрації   3. Лист КНКП Вознесенська багатопрофільна лікарня Вознесенської міської ради .

Джерело – Укрстат.  Вознесенськ займає перше місце в області по вимиранню населення.         http://voznesenskonline.com.ua/?p=34867

aes-ta-onko aes-ta-endo-jpeg aes-ta-travlennya

Я не вірю жодному кандидату на посаду мера, які 5 років сиділи у своїй крайній хаті, а перед виборами раптом стали «громадськими діячами».

Я не зміг знайти серед 300 політичних бізнес-проектів олігархів хоча б одну політичну партію, яка б ставила за мету зміну політичної системи.

Я не зміг створити політичну партію, а  переконався, що зробити це можуть тільки олігархи. Вони наймають людей у потрібних областях, дають їм гроші на утримання офісів і на агітацію, зарплату постійних робітників  та керівників осередків, за роботу у комісіях, на організацію масовок і т.і.  А коли вони приходять до влади, то повертають вкладені гроші з прибутком за рахунок народу. Ці іменні політичні уроди просто не мають права називати себе політичними партіями.

Я не зміг знайти у Вознесенську хоча б з десяток представників громадянського суспільства, які б змогли об`єднатися та  висунути нормальну людину кандидатом на посаду мера і забезпечили її перемогу на виборах.

Тому  я прийду 25 жовтня на виборчу дільницю з єдиною метою – не дати злочинцям використати мого бюлетеня.

 

   Однажды ученик спросил у Мастера:  «Долго ли ждать перемен к лучшему?»  «Если ждать, то долго»,-  ответил Мастер

 

На цих виборах ми не здатні змінти життя на краще. Але у нас залишився потужний важіль впливу на депутатів, мера та його чиновників – це активна громадянська позиція.

Мер не може вкрасти мільйони без підтримки проекту рішення депутатами. Доступ до проектів рішень є завжди на офіційному сайті міста. Ми маємо право і можливість  ще задовго до сесіїї обговорити важливі проекти, бути присутніми на засіданнях депутатських комісій і сесіях та право виступу на них.  Ми можемо висказати думку громади і контролювати, хто і як голосував. Результати голосування також публікуються на офсайті. Злочинці люблять темряву. Якщо кожен їх крок буде висвітлено у соціальних мережах та ЗМІ – злочинів стане суттєво менше. Більше того, кожен член громади має право надавати свої пропозиції до усих програм громади та бюджету. І, головне, контролювати  їх виконання. А ще можна подавати проекти рішень від імені громадських організацій.

І під час цієї роботи  (у свій вільний час, без оплати) стане видно тих громадських діячів, яих можна буде висувати на посаду мера і в депутати ( якщо знайдеться хочаб одна нормальна політична партія ( яку треба шукати або створювати вже зараз).

Якщо депутати та мер будуть заходити до сесійної зали через ряди пікетувальників, то вони вряд-чи проголосують проти їх вимог, знаючи, що виходити їм доведеться через ті ж ряди.

 

— Віддавши свій голос, ми потім не матимемо голосу (Єжи Лещинський)

— Електорат — одноразовий народ (Акрам Муртазаєв)

— « Меня убило это зрелище общества, в котором играют роль подлецы и посредственности. А всё благородное и даровитое лежит в позорном бездействии на необитаемом острове». Белинский

—Погану владу обирають хороші люди, які не приходять на вибори  (Джордж Джин Нейтан)

—  Партія — це безумство багатьох заради користі одиниць. (Джонатан Свіфт)

— Пусть мысли ваши будут заняты только тем, что истинно и честно, что справедливо и чисто, что достойно любви и восхищения, тем, что во всех отношениях хорошо и похвально … И Бог мира будет с вами. (Филипийцам 4:8,9) 

— Боятися і надалі не варто – втрачати нам вже нема  чого.

Не варто лаяти владу тому, що вища влада в Україні – це ми, народ.

Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки,

якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.

Тільки тоді можна навести лад у місті та державі, коли кожен громадянин буде приймати проблеми міста та держави, як свої особисті проблеми. І постійно контролювати на засіданнях депутатських комісій та сесіях діяльність своїх слуг: мера, депутатів та найманих працівників виконавчої влади.

Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я та здорове довкілля. А не чекати на «доброго» царя.

Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.

Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.

Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.

Ми маємо такі тривалість та якість життя, на які заслуговуємо.

«В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон

   Нажаль, за існуючої політичної системи  до влади приходять злочинці так само, як спливає та збивається до купи лайно в ополонці.  І якщо випадково там з`являється порядна людина, то система примушує його вити по-вовчі, або відкидає. Таку політичну систему необхідно змінювати. І не діждемося ми «Вашингтона з новим та праведним законом», — все у наших руках.

«Єднаймося, браття.  Борімося і переможемо». Створемо здорове громадянське суспільство, яке буде здатним вибирати своїх керманичів серед кращих із нас — будемо будувати квітучу Україну з заможним населенням. Якщо ж згодимся з участю вівці на виборах, тоді наша пасивність буде все глибше занурювати наше суспільство у болото корупції, злиднів, хвороб, вимирання.

Сергій Колєсніков, Голова ВЕА «Зелений світ», kolesnikov.s.t@gmail.com

 

 

1 комментарий

  1. Administrator

    Розмір графіків можна зробити великим тут https://news.pn/uk/blogs/243629

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.