Не пропусти

В Ізраїлі 16-й тиждень поспіль тисячі людей вийшли на протести проти Нетаньягу

Ввечері суботи, 10 жовтня, десятки тисяч ізраїльтян вчергове вийшли на вулиці, вимагаючи відставки голови уряду Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, що стало продовженням акцій протесту, які тривають у країні вже кілька місяців через звинувачення його в корупції.

Як повідомляє WAFA, це вже 16-та субота поспіль, коли в Ізраїлі влаштували демонстрації проти політики чинного прем’єр-міністра.

Протестувальники зібралися по всій країні, оскільки чинний закон забороняє їм протестувати на звичному місці біля офіційної резиденції Нетаньягу в Єрусалимі. Карантинні обмеження дозволяють людям збиратися у групи лише на відстані не більше одного кілометра від їхньої оселі.

Основний мітинг відбувся на центральній площі Хабіма у Тель-Авіві, звідки демонстранти рушили ходою через все місто. Вони розмахували рожево-чорними прапорами, що символізують різні масові протестні рухи.

Рух «Чорні прапори» (одна з груп, що організовує демонстрації) заявив, що загалом акції були заплановані у 1 200 місцях по всій країні.

Нагадаємо, 30 вересня парламент Ізраїлю підтримав розпорядження уряду про запровадження у країні повного карантину для боротьби з другою хвилею коронавірусу. Водночас громадянам заборонено проводити демонстрації на відстані більше 1 кілометра від своєї оселі.

Критики закону впевнені, що він був ухвалений із метою блокування можливості проводити акції протесту біля резиденції Нетаньягу в Єрусалимі.

https://hromadske.radio/news/2020/10/11/v-izraili-16-y-tyzhden-pospil-tysiachi-liudey-vyyshly-na-protesty-proty-netan-iahu

21786488721217dfef-e8bd-452d-9617-958c661d741b

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.