Не пропусти

НАРАДА З ГОЛОВАМИ ОТГ ЩОДО ПОДАЛЬШОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ УСТАНОВ РАЙОННОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ ІВАН БІЛОКОНЬ ПРОВІВ НАРАДУ З ГОЛОВАМИ ОТГ ЩОДО ПОДАЛЬШОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ УСТАНОВ РАЙОННОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.

image

Оскільки обрані райради нових районів з дня набуття ними повноважень є правонаступниками всього майна, прав та обов’язків районних рад, території яких було включено до складу відповідного нового району, набуло актуальності питання щодо співфінансування, реорганізації установ районної комунальної власності та передачі їх у власність об’єднаних територіальних громад, які утворені в районі.

Найбільше це стосується КП “Райводпостач”, КНП “Вознесенський центр первинної медичної допомоги”, місцевої пожежної охорони, ТЦ соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вознесенського району, КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню  закладів освіти».

З цього приводу сьогодні, 2 вересня, голова райдержадміністрації Іван Білоконь разом з головою районної ради Іваном Бурдіним провели нараду з головами об’єднаних територіальних громад та сільським головами, аби спільно обговорити правові підстави, механізми та проблемні аспекти, які виникнуть в процесі передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ.

В підсумку вирішили продовжити вивчати механізми передачі об’єктів спільної власності територіальних громад та практики інших районів щоб вийти на узгоджені позиції щодо подальшого реформування та використання установ районної комунальної власності, виходячи з інтересів жителів району.img_20200902_090609

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.