Не пропусти

Вшанували пам’ять загиблих працівників внутрішніх справ

Символічно що пам’ять про правоохоронців визначено вшановувати саме в День пам’яті захисників України, адже боротьба за свободу країни триває і в протистоянні злочинності, котра зазіхає на всі сфери діяльності, особисті права і життя громадян.

29 серпня проведено мітинг пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

У заході, організованому Вознесенським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Білоконь.image img_20200829_090754

Зібралися всі біля пам’ятного знаку, встановленого біля відділу поліції. Пом’янути колег прибули і діючі поліцейські, на чолі з начальником відділу поліції Дмитром Шаповаловим, сім’ї загиблих працівників ОВС, і ветерани міліцейської служби, котрі після виходу на заслужений відпочинок  зберегли себе колективом у первинній ветеранській організації, лідером якої обрано колишнього начальника відділку Василя Дригініча.

На початку заходу поіменно згадали про загиблих захисників України зачитуючи їхні прізвища. Пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ присутні вшанували хвилиною мовчання.

Начальник Вознесенського відділу поліції ГУ НПУ в Миколаївській області Дмитро Шаповалов звернувся до присутніх зі словами співчуття та шани, побажавши родинам загиблих працівників органів внутрішніх справ міцного здоров’я, благополуччя та закликав присутніх не забувати тих, кому зобов`язані мирним життям.

«Насправді будь-яка держава є міцною тоді, коли здатна себе захищати, підтримувати порядок, законність, і коли є ті люди, які сумлінно виконують свої службові обов’язки. На жаль, ціною свого життя заплатили полеглі.  Ми пам’ятаємо кожного з героїв. Їх мужність та героїзм є прикладом самовідданого служіння Батьківщині та українському народу», – наголосив Іван Білоконь.  На останок до пам’ятного знаку учасники мітингу поклали квіти.

 img_20200829_092645 img_20200829_092620

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.